E FUNDIT/ Bilanc i zi! 17 viktima e mbi 700 të infektuar të rinj nga COVID-19
999 rezultate për

haradinajn

Meta zbulon prapaskenat: Pse Rama hodhi në gjyq Haradinajn "E hodhi në gjyq sepse merr porosi për të defaktorizuar Kosovën në procesin e negociatave..." Presidenti i Republikës
Rrama vlerëson qasjen e Hotit ndaj Serbisë, thumbon Haradinajn dhe Kurtin Kryeministri Edi Rama ka vlerësuar progresin e bërë nga Kosova në raport me dialogun me Serbinë, duke kritikuar qasjen e
Zyra e Prokurorit të Specializuar tregon pse e arrestoi Nasim Haradinajn Zyra e Prokurorit të Specializuar ka dhënë detaje për arrestimin e nënkryetarit të OVL UÇK, Nasim Haradinajt. Përmes
Kryemadhi takon Haradinajn: Kemi sfida të përbashkëta Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka takuar gjatë pushimeve në Jalë, ish-kryeministrin e Kosovës, njëherësh kreun e A
Hyrja e forcave serbe në Kosovë, Hoti "thumbon" Haradinajn Mediat në Kosovë ditën e djeshme raportuan për hyrjen e forcave serbe në fshatin Karaçevë të Komunës së Kamenicës. Is
A do të dorëhiqen Thaçi dhe Veseli? Nurellari: Rastet të pakrahasueshme me Haradinajn, Specialja drejt dështimit "Një akt agresiv me prapavijë politike". Kështu i cilëson Adri Nurellari aktakuzat e Zyrës së Prokurorit Special në Ha
4 vite burg në Holandë, për Haradinajn karantina është një formë ''ushrie'' Vëllai i ish kryeministrit Ramush Haradinaj, ka festuar ditëlindjen e tij të 42-të. Në kushte karantina, ish kryeministr
Rama injoron Haradinajn: Nuk merr vesh fare nga politika! Rama ka vazhduar akuzat ndaj ish-kryeministrit të Ksovës, Ramush Haradinaj. Për Haradinajn, Rama ka thënë se nuk e me
"Ramushi ka nisur baltosjen e Albinit", Rama sulmon Haradinajn: Kurti nuk është shërbëtor i Serbisë Kryeministri Edi Rama akuzoi ish kryeministrin Ramush Haradinaj se ka nisur baltosjen e Albin Kurtit, duke theksuar se t
Berisha sulmon ashpër Ramën pas padisë për Haradinajn: Tradhëtar i kombit! Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një reagim pas dorëzimit të padisë nga kryeministri Edi Rama për kryeministrin në
Rama e quan Haradinajn gënjeshtar: Nuk pati asnjë kusht për Kosovën Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur live gjatë konferencës me gazetërët, kryeministrit në detyrë të Kosovës Ramush
Rama kritikon ashpër Kosovën e Haradinajn për taksën 100 përqind ndaj Serbisë: Gabim! "Kosova e pagoi shtrenjtë tarfiën 100. Serbia u shit si viktimë, dhe fitoi diçka. Tarifa ishte instrument për të tërhequ
Nga gjyqi me Haradinajn te përlasja me Kurtin, Rama nuk i ka mirë punët me homologët në Kosovë Kryeministri Edi Rama mesa duket nuk i ka mirë punët me homologët e tij në Kosovë. Të mbledhur në samitin e Ohrit, Ra
"Palo burrë!" Edi Rama padit Haradinajn për shpifje Kryeministri Edi Rama ka deklariar publikisht se do të padisë ish-kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinajn për shpifje.
Rama fajëson Haradinajn e thumbon Albin Kurtin: Ti lë mënjanë poezitë Rama i është përgjigjur kërkesës së Albin Kurtit për tu takuar së shpejti me të për të diskutuar sipas tij marrëveshjet
Rama nga Serbia sulmon Haradinajn: Gënjeshtar, më ka lënduar! Kryeministri Edi Rama ka folur nga Novi Sad i Serbisë, për marrëdhëniet e tij me ish-kryeministrit Ramush Haradinaj. Ra
Anita tregon herën kur e ka parë Ramush Haradinajn duke qarë Anita Haradinaj ka treguar për herën e vetme që e ka parë kryeministrin në dorëheqje, Ramush Haradinajn duke qarë. Ajo k
Kushtetuesja rrëzon Haradinajn për interpretim të dorëheqjes Gjykata Kushtetuese e Republikës së Kosovës e ka cilësuar si të papranueshme kërkesën e Ramush Haradinajt, lidhur me atë
"Xhavit Haziri" bën bashkë Thaçin dhe Haradinajn Në oborrin e shtëpisë së kulturës “Xhavit Haziri” në Obiliq, u bë përurimi i shtatores së atdhetarit emërin e të cilit e
Vera dhe rakia bëjnë bashkë Thaçin, Metën dhe Haradinajn Vera e rakia në Rahovec i ka bërë bashkë kryeministrin Ramush Haradinaj me Presidentin Hashim Thaci, të cilët muajt e fu