999 rezultate për

hapura

Poret e mëdha dhe të hapura tani s’do të jenë më problem, provoni këto truke të thjeshta Poret e mëdha e bëjnë lëkurën të duket e thatë dhe e dëmtuar. Gjithashtu e bëjnë lëkurën më të predispozuar ndaj papastë
TERMETET/ Ngrihen 6 pika ndihme për banorët në nevojë Shtabi i Emergjencave i ngritur nga Prefektuera e Tiranës pas tërmeteve që kanë trunditur Shqipërinë pasditën e sotme, k
Klopp me karta të hapura: Merkato me pikatore I pyetur për planet e Liverpoolit në këtë merkato, trajneri gjerman, Jurgen Klopp, garantoi se nuk do të shpenzohen shum
Minus 65 gradë, ngrin Amerika (FOTO LAJM) Verilindja e Shteteve të Bashkuara po përjeton një acar edhe më të ashpër se në Antarktidë. Veçanërisht në Çikago, gjith
I fiksoi të gjithë, ndjekësit kapin detajin tek këmbët e hapura të Ilda Bejlerit (FOTO LAJM) Ild Bejleri tërhoqi jo pak vëmendjen gjatë pozimit të mbrëmshëm në Elbasan Arena gjatë ndeshjes së Shqipërisë kundër Jor
Dyert e Gjermanisë nuk janë më të hapura për emigrantët 48 orë, kaq është koha që do të presin emigrantët në kufirin gjerman për të marrë një përgjigje nëse e meritojnë apo jo
Poston videon me këmbë të hapura, fansat akuzojnë Albën se kopjoi Klaudian Alba Hoxha tashmë prej kohësh është kthyer në një personazh. Ajo u përfol gjatë se shte lidhur me Albi Nakon dhe se t
Maqedonia i ka dyert e hapura për kosovarët Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, u takua sot në Shkup me homologun e tij maqedonas, Venko Filipche. Gjatë takim
Falja e detit dhe zonave të naftës, Greqia e quan të suksesshme marrëveshjen Pavarësisht se në Shqipëri akoma shihet me dyshim dhe pikëpyetje të mëdha marrëveshja e fundit me Greqinë, për shtetin f
Deputeti i PDK-së flet për përçarjet e partisë dhe pse janë në bashkëqeverisje, ata kanë qëndrime ndryshe sa i përket disa temave të rëndësishme, siç është demarkacion
Françeska nuk ndalet, dekoltetë gjithnjë e më të hapura të modeles Ajo u bë e famshme pas daljes në Big Brother 7 dhe prej asaj kohe është një nga femrat të cilësuara si më seksi në vend.
Kotzias: Shpresojmë të mbyllim çështjet e hapura me fqinjët Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Kotzias, si dhe Komisioneri europian për Zgjerimin, Johannes Hahn, kanë pasur një ta
A do t’i merret shëndetësia Aleancës? Ja çfarë thuhet në LSDM Nga LSDM theksojnë se nuk ka mosmarrëveshje në mes të partive politike të koalicionit qeverisës dhe se ende po zhvillohe
Aleanca dorëzon propozimin për ministër të Shëndetësisë, ja emri i tij Aleanca për shqiptarët ka dorëzuar emrin e kandidatit për ministër të shëndetësisë. Kjo parti hedh poshtë spekulimet se
Zyrat e Avokatit të Popullit të hapura Institucioni i Avokatit të Popullit (IAP) të dielën, sot ditën e zgjedhjeve lokale në Republikën e Kosovës, do të mbajë
Takim kokë më kokë me homologun grek, Bushati rrëfen çfarë nuk u realizua Bisedimet mes Greqisë dhe Shqipërisë për zgjidhjen e çështjeve dypalëshe, kanë vazhduar edhe gjatë pasdites së sotme në
Maqedonia dhe Kosova nuk kanë çështje të hapura bilaterale "Qeveria e Republikës së Maqedonisë është përcaktuar të ndërtojë marrëdhënie të mira me Republikën e Kosovës, si dhe me
Kuvendi mbyll dyert, hapen dosjet sekrete për Saimir Tahirit Ka përfunduar mbledhja e Këshillit të Mandatit me dyer të hapura për Saimir Tahirin. Që në nisje të mbledhjes, Proku
I zhvati 60 milionë lek drejtorit, Enertila ka 30 adresa të hapura në Facebook Vazhdon komedia në lidhje me historinë e dashurisë virtuale mes drejtorit të postës në Durrës dhe 27-vjeçares Enertila B
Zaev: Do të ndërtojmë komuna të hapura, qytetarët do të vendosin gjithçka Çdo qytetar, me çfarëdo sfide të ballafaqohet, kryetari i komunës, komuna, nëse nevojitet i gjithë shteti, do të qëndroj