999 rezultate për

hapur

Poret e mëdha dhe të hapura tani s’do të jenë më problem, provoni këto truke të thjeshta Poret e mëdha e bëjnë lëkurën të duket e thatë dhe e dëmtuar. Gjithashtu e bëjnë lëkurën më të predispozuar ndaj papastë
Rompuy: BE-ja do t’i pranojë krahëhapur vendet që janë reformuar Presidenti i parë i Këshillit të Bashkimit Evropian, Herman Van Rompuy, në një intervistë për portalin "European Western
"Arbenitën do ta largojmë nga Fero", reperi shqiptar shpall luftë të hapur (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita prej kohësh janë së bashku e kanë krijuar fansat e tyre, por ka edhe nga ata që nuk i simpatizojnë si
"Do t’i bëj se s’më interesojnë njerëzit", Kiara Tito flet hapur për ndërhyrjet në fytyrë (VIDEO) Kësaj here, në rubrikën e Dojna Memës “Një ditë me Dojnën”, do të jetë moderatorja e njohur Kiara Tito. Kiara është n
Kundërshtohet propozimi i Francës për të mos hapur negociatat me Shqipërinë Ambasadorët e përhershëm të Bashkimit Europian janë mbledhur sërish këtë mëngjes për të diskutuar ndër të tjerash edhe p
Anila Çela flet hapur për sherrin me Orindën: Nuk ishim shoqe të ngushta (FOTO LAJM) Anila Çela është shndërruar në një nga moderatoret më të suksesshme të ekranit. Me shumë vite eksperiencë, Anila është b
Do mbeteni gojë hapur, Oriola Marashi tregon talentin si soprano (VIDEO) Oriola Marashi është një ndër modelet më të njohura shqiptare, e cila e ka treguar për publikun që në fillimet e saj tal
Asnjë ministër nga lista serbe, Vuçiç "kërcënon" hapur Albin Kurtin Albin Kurti e ka bërë të qartë se nuk e do Listën Serbe në qeverinë e tij. Kreu i Vetëvendosjes ka thënë se pjesë e qeve
Mes tyre edhe shqiptarë, VIP-at që e pranuan hapur se vuajnë nga ankthi (FOTO LAJM) Ankthi dhe depresioni janë dy probleme të shëndetit mendor që sa vjen dhe po shënojnë një rritje edhe në vendin tonë.
Është mbipeshë? De Ligt sulmon hapur mediat Mathijs de Ligt i cili u transferua me shumë bujë të Juventusi gjatë verës që lamë pas i blerë për 85 milion euro nga Aj
Doli hapur kundër! Çfarë ka deklaruar Albin Kurti për ministrin e Jashtëm të Shqipërisë Fitorja e Albin Kurtit dhe zgjedhjet e parakohshme në Kosovë kanë qenë në qendër të vëmendjes mediatike ditën e sotme.
Diplomimi i magjistratëve, Soreca: Mos harroni, mbani sytë hapur Gjatë aktivitetit që u zhvillua sot te godina e ‘Polit të Drejtësisë’ për diplomimin e magjistratëve që përfunduan studi
Konkurrencë e hapur, Luana tregon me krenari rezultatin triumfues ndaj Marinës (FOTO LAJM) Motrat Vjollca të shtunën që lam pas ishin në një sfidë të hapur me njëra-tjetrën. “Klanifornia” dhe “Shiko Kush Luan” u
Flet zëdhënësi i KQZ-së: Të gjitha qendrat e votimit janë hapur me kohë Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, në një konferencë për media ka bërë të ditur se të gjitha qendrat e votimit janë hapur
Zgjedhjet në Kosovë, Basha tregon hapur se ka një kandidat të preferuar Lideri demokrat, Lulzim Basha ka uruar qytetarët e Kosovës për zgjedhjet e nesërme. “Një festë demokracie, ku të zgjedhi
Meta tha se e kishte gënjyer për djegien e mandatëve, reagon hapur Kryemadhi Mbrëmjen e kaluar, Presidenti Ilir Meta gjatë një interviste tha se bashkëshortja e tij, kryetarja e LSI e kishte gënjye
100 euro vota, Majko flet hapur: Në Shqipëri zgjedhjet janë blerë! Ministri i Diasporës, Pandeli Majko, në emisionin ‘Top Talk’ tha se në Shqipëri votat janë blerë edhe për 100 euro. S
Këngëtarja shqiptare sfidon hapur Encën në Instagram Nuk vihet në diskutim që tashmë Instagrami është një mundësi shumë e mirë promovimi, sidomos për VIP-at. Në Shqipëri,
Kylie pranon hapur ndarjen nga Travis Ndarja e Kylie Jenner nga Travis Scott u shoqërua me një sërë thashethemesh duke filluar që nga flirti i saj më ish-in,
Meta del hapur: Kam dosjen e fasadave të Edi Ramës I gjendur në vëmendje të medias pasi kërkohet shkarkimi i tij, Presidenti Ilir Meta ka bërë një deklaratë të fortë, gjat