999 rezultate për

hapte

Po hapte themelet, ustai tregon si gjeti 200 arkivole fëmijësh teksa gërmonte tokën Fetah Hamataj ka marrë me vete një karton të palosur, të cilin e shpalos dhe e palos gjatë kohës që na tregon sekretin q
Glauku thotë se përfshirja e SHBA-ve në negociata do të rihapte çështjen e kufijve Samiti i Berlinit, një takim i një formati të lartë, ku krerët e shtetit të Kosovës dhe Serbisë u ftuan nga kancelarja g
Pasagjeri tenton të hapë derën e avionit kur ishte mbi 10 mijë metra lartësi Një pasagjer i "EasyJet" ka shkaktuar panik në njërin nga fluturimet e kompanisë. Ai kishte tentuar që ta hapte derën
Gazetares i del zogu në studio, kameramani e fokuson (VIDEO) Është bërë protagoniste në vetëm pak orë, pas publikimit të kësaj videoje ‘të nxehtë’. Italiania bukuroshe Barbara D’
Korrupsion e vepra penale, koha kur Tom Doshi i hapte luftë Ramës (VIDEO) "Do i them Ramës që sot e tutje nuk ka më paqe mes meje dhe tij, dhe do shikojmë kush do fitojë. Kur të flas unë do
Rrëfehet motra: Mjeku s’na hapte telefonin, s’erdhi derisa vëllai vdiq Një 49-vjeçar ka ndërruar jetën vetëm dy ditë më parë në Spitalin e Beratit. Familjarët e Tomorr Mançes akuzojnë mje
U përpoq të hapte derën e avionit, stjuardesa godet me 2 shishe vere pasagjerin Një stjuardesë detyrua të godiste me dy shishe vere në kokë një pasagjer që u përpoq të hapte derën e avionit mbi oqean
4-vjeçaren e fluturon era teksa hapte derën e shtëpisë (VIDEO) Një vajzë e vogël nga Ohajo e SHBA-së u hodh përtej nga erërat e forta teksa ajo tentoi të hapë derën e shtëpisë së sa
Vajza e një skllavi hap derën e muzeut të parë afro-amerikan Nuk kanë qenë të pakta momentet e jashtëzakonshme gjatë përurimit të Muzeut të Kulturës dhe Historisë Afro-amerikane dit
Ja çfarë tha agresori pak para sulmit në Mynih Gjermania është tronditur mbrëmjen e sotme si pasojë e më shumë se një sulmi me armë në një qendër tregtare në Mynih të
Pranga hajdutit të pallatit, hapte dyert me gërshërë dhe pinca Një hajdut më në fund ka rënë në prangat e policisë, ndërsa ai ishte kthyer në mankthin e banorëve të një pallati në Dur
Vucic says Chapter 35 too difficult for Serbia Aleksandar Vucic will be tomorrow in Brussels to represent Serbia at the Intergovernmental Conference. He said Serbia ex
EU to open accession talks with Serbia this month The European Union this month will open the first two chapters of talks on Serbia's membership in the bloc. One chapt
After agreements with Kosovo, Serbia opens negotiations with the EU Jadranka Joksimovic, the Minister without portfolio in the Government of Serbia in charge of European integration, state
Belgrade towards recognizing Kosovo Belgrade media write that, according to their sources, the European Union will open on December 18th this year Chapter 3
Serbia-EU talks, Kosovo is the first issue European Parliament Rapporteur for Serbia David McAllister said in Belgrade that he supports the opening of the first ch
Schulz says chapters could open by end of year for Serbia The president of the European Parliament met with Serbian PM Alexandar Vucic in Belgrade, where he said that the openi
Name issue, EU gets a proposal from Ivanov Presidents of countries in the region have expressed concern about the current situation in Macedonia. The situation has
6 EU conditions to be fulfilled by Serbia The agreement on Judiciary signed Tuesday in Brussels is not enough to open Chapter 35, which deals with Kosovo in Serbi
EU conditions Serbia: Implement the agreement of Brussels The implementation of the Brussels agreement between Kosovo and Serbia, signed on April 19th 2013, is one of the conditi