999 rezultate për

happy

Balfin lançon kartën e re "Happy"/ Ja përfitimet e mëdha në Neptun, Jumbo, Spar, etj. Grupi Balfin lançon Programin e Besnikërisë Happy, i cili shënon një risi absolute në tregun shqiptar si skema e vetme m
“Happy Eid Mubarak”-vajzat shqiptare që nuk zgjodhën mënyrën “e duhur” për të uruar festën sot (FOTO LAJM) Padyshim që ditët e shënuara të fesë myslimane festohen në masë të madhe dhe nga shqiptarët, duke qenë se një pjesë e mi
Ami poston foto me bikini si rrall herë, Ermali bëhet xheloz (FOTO LAJM) Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi vijojnë pushimet verore në rivierën turke, në Antalya. Vetë moderatorja poston herë pas
Enca bën gafë, feston 2 milion ndjekës ende pa i arritur (FOTO LAJM) 2.000.000 ndjekës, kjo është shifra që Enca synon të arrijë në Instagram. Por ende pa shkaur tek kjo shifër, këngëta
Futbollisti shqiptar që po mahnit Hong Kongun me golat e tij Ndue Mujeci është futbollisti shqiptar që po korr suksese të panumërta në futbollin e Hong Kongut. Këtë sezon Mujeci po
Albi Nako feston ditëlindjen, mungon urimi i Klaudias (FOTO LAJM) Albi Nako ka vendosur t’ja urojë ditëlindjen vetvetes këtë mëngjes në vigjilje të Krishtlindjeve. Përmes një fotoje
Noizy feston sot ditëlindjen, urimi i Varrosit dhe Blerimit (FOTO LAJM) Sot padyshim që është një ditë e rëndësishme për Noizyn sepse ai feston ditëlindjen. Urimin e parë e ka bërë Varrosi
SKANDALI/ Kodet e shërbimeve seksuale në Tiranë: Me 70 mijë lekë merr ‘happy end’ Pronarët e salloneve të masazhit në Tiranë përdorin kode për shërbime seksuale në qendrat e tyre. Janë disa qendra ma
Meta happy over the decriminalization agreement At the meeting of the National Council, leader of the SMI, Ilir Meta expressed his satisfaction over the consensus to de
Christians celebrate Good Friday and Easter President of the Republic Bujar Nishani wished a Happy Easter to all Catholic believers. "Dear, distinguished and respec
President Nishani wished Albanians a Happy New Year President Bujar Nishani wished all Albanians and compatriots wherever they live a Happy New Year. "May You always ha
Albeu.com wishes you a Happy Independence day Dear readers, Today is the most important day for every Albanian. It is the day when the Albanians decided for themse
Berisha: Happy 102nd anniversary of the independence of Tirana! Through a post on social network Facebook, former Prime Minister Berisha has shared a message for the 102nd anniversary
President Nishani wishes a happy Eid Al-Adha In the early hours of the day, the head of state Bujar Nishani congratulaed all Muslim believers, the feast of Eid al-Ad
Kërcejnë "Happy", burg dhe kamzhik për të rinjtë iranianë (VIDEO) Burg dhe kamzhik ka qënë masa e dënimit caktuar për një grup të rinjsh iranianë, pasi kanë kërcyer nën ritmet e këngës "
Alves feston nën ritmin e "Happy" (VIDEO) Pasi tërhoqi vëmëndjen me festimin e golit ndaj Manchester City-t, Dani Alves ka surprizuar mëngjesin e sotëm me një vid
Puyol: Do të jetë një "happy end" Për Carles Puyol e djeshmja ka qenë një ditë e veçantë, pasi kapiteni katalanas festoi 35-vjetorin e lindjes. Ai mori ur
Prosecutor unhappy with Seselj verdict Prosecutor Bruce MacFarlane has requested that Seselj's prison sentence be extended from 18 months to 3 years, the Hague
We wish you all, Happy 2011! Distinguished guests, in the night of the New Year, when all we are in the holiday spirit, Portal Albeu.com congratulate
Lëshohet Acer Aspire One Notebook Happy Acer Aspire One netbook Happy është lëshuar. Acer Aspire One netbook Happy është mundësuar nga një procesor 1.5GHZ Intel