999 rezultate për

hapni

"Hapni dajlanët", i ftohti polar rrezikon ngordhjen masive të peshqëve (FOTO LAJM) I ftohti polar që ka goditur Shqipërinë ditët e para të Janarit, po sjellë edhe shqetësime në vend. Përveç ngricave
Pse duhet me patjetër të hapni dritaren tuaj në mëngjes Është një strategji e thjeshtë për të ruajtur shëndetin. Studime të reja kanë treguar se lejimi i dritës së diellit në d
Mesazhi i frikshëm: “Sheqerkën ma lini mua” Në seancën e sotme për ngjarjet e 27 prillit prokurorja po prezantohen SMS porositë dhe porositë në Viber nga telefoni k
Nuk ishte parë, si hapnin dyert dhe vidhnin kasafortat "skifterat" nga Fushë-Kruja (VIDEO) Ata përdornin një mekanizëm të veçantë që hapte çdo derë pa shkatërruar bravën. Dy persona nga Fushë-Kruja janë pika
Tifozët e Tiranës ironizojnë Braçen, ai ua kthen pas fitores Derbi midis Tiranës dhe Partizanit përveç lojës ka patur zhvillime edhe në shkallët e stadiumit. Kanë qenë tifozët e
Shoferë kujdes! Hapni sytë nëse shihni një shishe plastike tek goma e makinës Një video, e cila po qarkullon në Youtube lajmëron të gjithë përdoruesit e makinës që të tregojnë kujdes, veçanërisht nd
Nëse iu bien me këto numra mos e hapni! Skema mashtruese prek Shqipërinë Fillimisht do të merrni një telefonatë nga një numër i çuditshëm. Më shumë është një zile të cilën mund ta interpretoni
Hidhni uthull në tualetin e shtëpisë dhe shihni çfarë ndodh kur të hapni ujin Të gjithë përpiqemi të mbajmë shtëpinë tonë të pastër dhe higjienike, veçanërisht në vendet ku trupi ynë është më i ndje
Sot mos i hapni dritaret në Prishtinë, rrezikoheni Komuna e Prishtinës ka bërë të ditur se nga sot fillon me fazën e parë të dezinsektimit hapësinor për vitin 2018 në Komu
KUJDES/ Nesër mos i hapni dritaret në Prishtinë Nesër fillon fazën e parë të dezinsektimit hapësinor për vitin 2018 në Komunën e Prishtinës, njofton Komuna e Prishtinës
I thanë të mos e hapnin, kutia misterioze e dasmës i ndryshon jetën çiftit Të kesh një martesë të suksesshme padyshim që është një punë shumë e vështirë dhe nevojitet mbi të gjitha përkushtim, da
Kuksiani përshëndet nga Londra: Mos u hapni b*thësh me lekët e babait (VIDEO) Prej disa vitesh mijëra shqiptarë kanë udhëtuar drejt Anglisë për një jetë më të mirë. Një i ri nga qyteti verior pë
Zbuloni si të hapni iPhone pa fjalëkalim (VIDEO) Doni të dini se si mund t'a zhbllokoni një iPhone pa fjalëkalim? Videoja që mund të shikoni bashkëngjitur lajmit treg
Çfarë është dhe si t’a hapni një llogari PayPal PayPal është një shërbim online i cili garanton siguri për blerjet dhe shitjet online. Ndonëse ekzistojnë disa kompa
Për trendin e ri të fotove, hapni frigoriferin! Duket se fotot me ushqime janë kthyer në modë, pasi një tjetër modele e njohur ka realizuar një të tillë. Bëhet fjalë
Brnabiq i reagon BE-së: Mos e hapni "Kutinë e Pandorës" në rajon Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiq ka thënë se e kupton reagimin e zyrtarëve të BE-së me rastin e ligjëratës së parapa
Rama: Ata që i përdorën, nuk guxuan t'i hapnin dosjet Në Kuvendin e Shqipërisë po zhvillohet një seancë përkujtimore për 70-vjetorit të pushkatimit të deputetëve opozitarë.
Shilegov: Mos përhapni frikë pa bazë me gjuhën shqipe! Deputeti i LSDM-së, Petre Shilegov nga foltorja e komisionit për sistem politik ka folur sot në lidhje me propozimin për
Ja si të përdorini Snapchat Geofilters Përdoruesit Snapchat tani mund të krijojnë Geofilters me porosi direkt përmes aplikacionit. Ju mund t'i ndërtoni ato
Nëse ju vjen ky mesazh në inbox, mos e hapni kurrsesi! Miliona adresa e-mail janë infektuar me viruse të rrezikshme, të cilët mbyllin skedarët në kompjuterin tuaj, për hapjen