999 rezultate për

hapje

Ekspertët thirrje për kujdes: Vaksinat për COVID-19 po vijnë Dy ekspertë të lartë të Shteteve të Bashkuara për koronavirusin siguruan amerikanët të dielën se vaksinat kundër pandemi
Celulari rreziku më i madh per përhapjen e COVID-19, shkencëtarët tregojnë se çfarë duhet të bëni Koronavirus vijon të përhapet në te gjithe botën, dhe ndërkohë që ndiqni lajmet, ka të ngjarë të keni dëgjuar edhe këshi
Nuk ka hapje të negociatave as këtë vit! Ministri gjerman tregon 2 kushtet që duhen plotësuar "Për Shqipërinë mbeten dy kushte për t’u plotësuar..." Ministri i Jashtëm gjerman Michael Roth ka deklaruar për gazet
Gjirokastra zonë e kuqe, qytetarët prej ditësh në pritje të përgjigjeve të testit Ndonëse Gjirokastra është shndërruar në një zonë të nxehtë të përhapjes së Covid, vonesa e përgjigjeve të testimeve vijo
Vendos qeveria, nga nesër hyjnë në fuqi këto masa kundër përhapjes së koronavirusit Qeveria e së Kosovës, e drejtuar nga kryeministri Avdullah Hoti, në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë, ka mbajtu
Zemaj: Do të marrim masa strike që të parandalojmë përhapjen e COVID-19 Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka thënë se gjatë ditës së sotme do të mblidhet Bordi Këshillëdhënës për COVID-19,
Ligji është ligj! Nusret e kapin me shkelje dhe i mbyllin restorantin vetëm 8 ditë pas hapjes Ligji është njësoj për të gjithë dhe kjo nuk vihet në dyshim as për të pasurit apo për njerëzit e famshëm. Mbyllet re
Propozimi i opozitës për Kodin Zgjedhor, reagon Meta Kreu i shtetit Iilir Meta, ka reaguar pas propozimit të Partisë Demokratike përsa i përket ndryshimeve në Kodin Zgjedhor
Opozita dërgon në Këshillin Politik draftin për hapjen 100% të listave Opozita ka dërguar në Këshillin Politik propozimin e saj për lista të hapura 100%. Burime nga Partia Demokratike bëjnë m
Rregullat e reja për hapjen e pishinave Ministria e Shëndetësisë ka nxjerrë rregullat e reja për hapjen e pushinave të mbyllura, të cilat do të rifillojnë aktiv
Ofron harta për COVID-19, opsioni i ri i Google Maps Google Maps së shpejti do të përfshijë informacion mbi përhapjen e COVID-19 në shtete, qarqe dhe disa qytete. Kalimi në
Valteri flet nga Kuvendi: Shqiptarët kanë nevojë për hapje listash dhe jo për klounë politikë Deputeti Halit Valteri ka mbajtur fjalën e tij nw Kuvend ku theksoi se shqiptarët kanë nevojë për hapje listash dhe jo p
Filipçe tregon kur do hapen kufijt I pyetur nga Alsat se kur do të merret vendimi i paralajmëruar tash e tre javë për hapjen eventuale të kufirit me rajoni
Meri Shehu bën parashikimin e horoskopit: Kjo shenjë do të marrë lajme jo të mira në punë Dashi Sot dita mbart nje veshitresi qe e shkaktoni vete kryesisht ne nje ceshtje ligjore e pune. Do arrini ne nje sit
S'kishte maskë, policia në Kosovë rreh brutalisht qytetarin në sy të fëmijëve (VIDEO) Një burrë është dhunuar mbrëmjen e djeshme në mes të Prishtinës pasi nuk kishte vendosr maskën me qëllim parandalimin e
Klubet italiane insistojnë, kërkojnë hapjen e stadiumit për 1000 tifozë Pavarësisht se dekreti i ri i masave anti-Covid në Itali nuk lejon hapjen e stadiumeve për tifozët para datës 7 tetor, k
"Po vjen periudhë e vështirë", Manastirliu mesazh para hapjes së shkollave Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar një mesazh për nxënësit, mësuesit dhe pr
Deputeti i PS për hapjen e kazionove: Ai që ka për të luajtur do luajë Deputeti i Partisë Socialiste Alket Hyseni i ftuar në studion e Abc News thotë se lejimi i hapjes së lojrave të fatit, a
ZYRTARE/ FSHF shtyn hapjen e fillimit të kampionatit (FOTO LAJM) FSHF në një njoftim zyrtarë të minutave të fundit ka deklaruar se do të shtyjë datën e fillimit të Kategorisë Superiore.
Rama zbulon kushtin e vetëm për hapjen e listave 100% Në fjalën e tij të parë për këtë sesion parlamentar, kryeministri Edi Rama u shpreh se përmes komisionit të ligjeve dhe