999 rezultate për

hapin

Debati në internet/ A është antifeministe që burrat të hapin dyert për gratë? A është “We Found Love” aktualisht kënga më e madhe në botë dhe Hugh Grant drejton një fushatë kundër piraterisë së tele
Humbi në tavolinë me Juventusin dhe i hoqën 1 pikë, Napoli bën hapin e radhës Klubi i Napolit nuk është pajtuar me vendimin e Gjykatës Sportive Italiane për humbjen në tavolinë 3-0 me Juventusin dhe
FSHF me hapin e UEFA-s, kërkesë qeverisë, do rikthimin e tifozëve në stadium Në një kohë që futbolli vendas po bojkoton apo edhe që sportet e tjera janë në pritje të një vendimi të qeverisë që të l
I hapin për herë të tretë varrin e djalit, nëna hedh dyshimet e forta për trupin Tragjedia në familjen Zogu në Valikardh të Bulqizës nuk kanë të ndalur. Familjarët denoncojnë se varri i djalit të kësaj
Shtimi i rasteve të reja me koronavirus në Gjermani, Merkel hedh hapin e radhës Kancelarja gjermane Angela Merkel sot do të zhvillojë një takim “online” me kryetarët e bashkive të qyteteve më të mëdha
Arsenal vijon formën e mirë, vetëm 3 pikë larg kreut (VIDEO) Arsenali ka mposhtur 2-1 Sheffield United. Në pjesën e dytë Bukayo Sakas kaloi në avantazh vendasit. Tre minuta më
Klosi tha se valët e muzikës përhapin Covid-19, Spiropali jep versionin e saj Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali ka komentuar deklaratën e pazakontë të Ministrit të
"E kënaqën" 7 vite, Rama dhe Ahmetaj "hapin thesin": Pagë 700 euro për infemierët Ministri i Rindërtimit ka zbuluar rritjen e pagës për mjekët dhe infermierët të paralajmëruar nga kryeministri Edi Rama.
Meta: Hapini listat ose largohuni Presidentit Ilir Meta ka reaguar menjëherë pas propozimit të Partisë Socialiste lidhur me listat e deputetëve, ku ka kër
U zunë pa maska në fytyrë, i detyruan të hapin varre për viktimat nga koronavirusi Anti-maskuesit e kapur pa një maskë fytyre u detyruan të hapnin varre për viktimat e koronavirusit, sipas raporteve në I
"Na bëre krenarë", Besa Kokëdhima zbulon hapin e rëndësishëm të motrës së Elvanës (FOTO LAJM) Teksa këngëtarja e njohur, Elvana Gjata ka vendosur të bëjë një pauzë nga muzika, për të marrë kohën e saj të krijimit,
Akuza e sulme të ashpra ndaj OBSH, Gjermania e Franca ndërrmarrin hapin e madh Pas akuzave të forta ndaj OBSH, Franca dhe Gjermania kanë marrë vendimin e madh. Gjermania dhe Franca duan të japin
Sulmuesi shqiptar i Chelsea bën hapin e rëndësishëm, huazohet tek Vitese Armando Broja zhvilloi një sezon mjaft të mirë këtë që sapo lamë pas, ku shënoi 19 gola në 31 ndeshje të zhvilluara me C
Kuvendi voton ndryshimet Kushtetuese, Basha hedh hapin e radhës Sot Kuvendi pritet që të votojë ndryshimet Kushtetuese, teksa kryedemokrati Lulzim Basha do të mbledhë rreth orës 12:30
E arriti qëllimin, Tayna hedh hapin e parë drejt karrierës ndërkombëtare Tayna është më shumë se gati për sukses ndërkombëtar! Para pak orësh, këngëtarja njoftoi bashkëpunimin i radhës, me gjig
Gjermania dhe Franca hapin kufijtë, kur do të lejohen shqiptarët të udhëtojnë drejt vendeve të BE-së Gjermania dhe Franca rihapin kufijtë, ndërsa Evropa po del dalëngadalë nga bllokimi. Spanja do të rihapë kufijtë më 2
"Hapini sytë e mendjes ju o të paudhë", mjeku Tritan Kalo reagon ashpër Mjeku i njohur infeksionist Tritan Kalo, i ka tërhequr vëmendjen qytetarëve të bëjnë kujdes, ndërkohë që ka reaguar me t
Shqiptarët hapin murin në burg për t'u arratisur, kapen në momentin e fundit Një ngjarja e pazakontë ka ndodhur në një burg në Itali. Protagonistë kanë qenë dy shqiptarë janë kapur në momentet e
Mjeku i njohur italian jep lajmin e mirë: Asimptomatikët e COVID-19 nuk e përhapin virusin! Virologu i njohur italian Giulio Tarro ka dhënë një lajm të mirë duke deklaruar se personat asimptomatikë nuk infektojnë
Ekspertët: Kujdes, kondicioneri dhe ventilatorët mund të përhapin COVID-19 Kondicioneri dhe ventilatorët janë të rrezikshme për t'u përdorur gjatë verës në këtë kohë pandemie, pasi mund të përhap