999 rezultate për

hapen

A do të hapen kufijtë pas Pashkëve, flet presidentja e KE Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, tha të premten, se janë duke u zhvilluar bisedime midis vendeve
PD akuza Qeverisë: Dje u hapën 7 milionë euro tendera Partia Demokratike ka bërë një denoncim ku zbulon se ditën e djeshme janë hapur 4 tendera me vlerë 7 milionë euro për pr
Balla nxjerr letrën e 73 eurodeputetëve: Të hapen negociatat për Shqipërinë! Kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla ka publikuar letrën e 73 eurodeputetëve drejtuar Këshillit të Europës
Rama "urdhëron" bankat: Do të hapeni dhe do punoni vetëm në këto dy fasha orari! Masat e reja për koronavirusin janë marrë edhe për bankat, të cilat do të punojnë në dy orarë në mëngjes dhe pasdite.
Nuk iu bindën urdhrit dhe hapën lokalet, gjobiten biznesmenët "rebelë" 3 biznesmenë janë gjobitur pasi nuk kanë zbatuar urdhrin për të mbyllur lokalet e tyre. Tre lokalet janë pikasur në V
Hajdari: Nuk mjafton të ulërasim në sheshe, duhet të hapen listat Deputetja Rudina Hajdari ka folur ka ironizuar sot para mediave manifestimin e djeshëm të thirrur nga presidenti Ilir Me
Varheji: Negociatat me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë mund të hapen për disa javë Bashkimi Evropian mund të hapë negociata me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë për disa javë, sepse të dyja shtetet kanë
Tsipras nga Parsisi: Të hapen negociatat me Maqedoninë e Veriut Ish-kryemnistri i Greqisë Alexis Tsipras, gjatë fjalimit të tij për zgjerimin e BE-së që e mbajti në senatin francez, ka
22-vjeçarja nuse për në banesën e fundit, hapen dyert e mortit në familjen Tola Rajmonda dhe dy fëmijët e saj, Fatjoni 14-vjeçar dhe Rudina 22 vjeç, e cila këtë shtator do të martohej, humbën jetën di
Bill Gates parashikoi virusin kinez: Të përgatitemi për luftë, priten 33 milionë viktima Bill Gates e kishte parashikuar shpërthimin e një epidemie në Kinë, e madje manjati i Microsoftit, sipas "The Sun" kisht
Gropa hapet papritur në mes të rrugës, 6 viktima dhe 16 të plagosur (VIDEO) 6 persona kanë humbur jetën dhe 16 të tjerë janë plagosur në Kinë, pasi një gropë e madhe u hap papritmas në rrugë dhe
Tronditet Shkodra, autorët që hapën zjarr dy vëllezër Policia ka reaguar në lidhje me breshëritë e plumbave të mesditës së sotme në drejtim të banesës së Gjergj Mhillaj, 63 v
Rihapen Studimet e Doktoraturës, MASR vështirëson kriteret për të fituar titullin Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë ka vendosur të rihapë Studimet e Doktoraturës pas pesë vitesh pezullim. Masa dra
Fjalët nuk u hapën kot, Alketa nuk e pranon dot humbjen e Elvanës (FOTO LAJM) Sipas Alketa Vejsiut, moderatores së Festivalit të Këngës, të votosh në rregull është të votosh Elvanën. Deklarata në
A u dhunua Laert Vasilin? Budina: Të hapen kamerat e Ministrisë së Brendshme Pas akuzave të aktorit Laert Vasili se është dhunuar nga aktorët e Teatrit, ka reaguar edhe regjisori Robert Budina.
Hapja e llogarive në Zvicër, Kryemadhi: Të hapen dhe në Singapor e Mauricio Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka komentuar vendimin e Senatit të Zvicrës për hapjen e bankave në vendin e tyre.
Rinis sot mësimi, cilat shkolla nuk hapen në Tiranë Procesi mësimor u ndërpre për shkak të tërmetit që goditi vendin më 26 nëntor duke shkaktuar dëme të mëdha edhe në shkol
Rihapen për vizitorët muzetë dhe kalaja e Krujës pas tërmetit të 26 nëntorit Kruja i hapi sot muzetë e saj dhe portat e Kalasë, pas tërmetit të 26 nëntorit. Drini Masha, përgjegjës i turizmit në
U pezullua puna pas tërmetit, nesër rihapen nëntë gjykata në 3 qarqe Duke filluar nga disa e nesërme do të rifillojë puna në gjykata e Tiranës, Durrësit dhe Lezhës, në të cilat ishte pezull
Merkel: Të hapen sa më shpejt negociatat me Shqipërinë Kancelarja gjermane ka thënë në Zagreb se do të bisedojë me Francën për të krijuar kushtet për fillimin e negociatave me