999 rezultate për

hanxhar

I moshuari lë takim me një femër për s*ks, i shfaqet 18 vjeçari shqiptar me një hanxhar në dorë Një takim i lënë nëpërmjet një reklame të klasifikuar përfundon si mos më keq për një burrë 55 vjeçar francez. Burr
I vrau me hanxhar, 45-vjeçari shqiptar i mori jetën grekes dhe të dashurit të saj Një operacion i madh policor është duke u zhvilluar me qëllim për të gjetur autorin e dyshuar të vrasjes së dyfishtë në
Mos e bëni në shtëpi! Gruaja e izoluar prej dy javësh, pret flokët me hanxhar (FOTO&VIDEO) Izolimi ka sjellë probleme të mëdha në të gjithë botën si shkak e pandemisë. Disa po kalojnë një periudhë të vështir
Ky është terroristi që u ekzekutua në Londër pasi masakroi kalimtarët me hanxhar (FOTO LAJM) Sudesh Amman është emri i terroristit i cili u vra pasditen e sotme në Londër nga policia. Ai me anë të një hanxhari ter
I armatosur me thika e hanxhar, arrestohet iraniani shumë pranë rezidencës së Trump Policia e Floridas ka mundur të arrestojë një shtetas iranian, i cili u gjet i armatosur shumë pranë rezidencës së presi
Shkuan të grabisnin shtëpinë me hanxhar me vete, kapen 3 anëtarë të "Hellbanianz" Të armatosur dhe me hanxharë, tre shqiptarë janë arrestuar teksa kanë sulmuar një shtëpi në veri të Londrës që ishte shn
U copëtua me hanxhar, ylli brazilian tentoi të përdhunonte gruan e biznesmenit në ditëlindjen e vajzës Një futbollist 27-vjeçar, Daniel Correa, është ekzekutuar para disa ditësh në Brazil. Atij i janë hequr organet gjenital
Ylli brazilian kërkoi ndihmë para se ta copëtonin me hanxhar Mediat braziliani i kanë zbardhur deklaratat e njërit prej dëshmitarëve të bëra mëngjesin e 27 tetorit në polici për ngj
Zbulohet e vërteta e vrasjes me hanxhar të futbollistit brazilian Ish-futbollisti brazilian, Daniel Coerra Freitas u masakrua disa javë më parë me hanxhar për shkak se ishte kapur në fla
Futbollisti masakrohet me hanxhar, zbulohet shkaku i tmerrshëm Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Brazil ku futbollisti Daniel Correa është masakruar me hanxhar. Sipas hetuesve
E pabesueshme, fëmija 10-vjeçar merr pjesë në grabitjen me hanxhar (VIDEO) Një grabitje shokuese ka ndodhur në një motel në japoni, ku një person ka përdorur dhe një fëmijë rreth moshës 10-vjeçar
Pamje të rënda, policia qëllon një burrë me hanxhar (VIDEO) Një burrë me hanxhar në dorë është qëlluar për vdekje në një qytet në Brazil, pasi kishte plagosur dy zyrtarë policorë m
Me hanxhar në dorë, hyn në shtëpinë e ish-të dashurit dhe e detyron të kryejnë mardhënie Një grua në Montana është akuzuar nga policia pasi ka thyer shtëpinë e ish-të dashurit të saj dhe ka kërkuar seks, ndërs
Sulmohet pa asnjë arsye me hanxhar teksa priste në stacion (VIDEO) A e mendoni dot të jeni në një stacion autobusi dhe dikush t'ju godasë me një hanxhar të madh? Kjo ka ndodhur në qendër
Sulm me thika dhe hanxharë, kjo video bëri xhiron e botës (VIDEO) Një video është bërë hit në internet teksa shihen dy persona duke kërcënuar njëri-tjetrin me thika dhe hanxhar në mes të
Shqiptari terrorizon policinë italiane, kërcënonte gruan me hanxhar Policia italiane ka arrestuar këtë të enjte një 43 vjeçar me origjinë nga Shqipëria pasi ai kërcënonte gruan e tij. Ç
Sulm në Londër, policia bllokon sheshin “Russell” Policia metropolitane ka nxituar në Sheshin ‘Russell’ të Londrës pas raporteve të një sulmi me hanxhar. Sulmi ka ndod
Tentoi të vrasë gruan më hanxhar, ja si e pëson shqiptari në Itali Karabinierët kanë parandaluar një ngjarje të rëndë në një familje shqiptare, që mund të kishte përfunduar në tragjedi. N
Rreh dhe i sulet gruas me hanxhar, arrestohet shqiptari në Itali Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar pasi tentoi të vriste gruan e tij. Policia italiane ka arrestuar shqi
Pas shqiptarit me sëpatë, ndodh një tjetër sulmon me hanxhar në Gjermani Pas sulmit me sëpatë në Dusseldorf nga një shqiptar i Kosovës, Gjermania është zgjuar sërish e tronditur sot pas një sul