999 rezultate për

hantavirus

E vërteta e Hantavirusit! Çfarë është dhe pse s'duhet të kemi aspak frikë për këtë virus Akoma po u gjet një zgjidhje dhe një vaksinë për koronavirusin e ri, COVID-19, në mediat botërore u bë lajm me shpejtësi
Paniku nga Hantavirusi, ekspertët tregojnë çfarë nuk duhet konsumuar Një pasagjer që kishte vdekur brenda një autobusi në Kinë, kishte rezultuar pozitiv me një virus krejt tjetër nga COVID-
U rishfaq sot në Kinë, çfarë është Hantavirusi? “Hantavirus”. Ky është emri që tanimë është shpërndarë në rrjetet sociale, pasi një burrë në Kinë ka gjetur vdekjen ndër
Pas COVID-19, Kina përballet me një tjetër virus të rrezikshëm E gjithë bota këto ditë po jeton me shpresën që "epoka" e koronavirusit të marri fund. E sikur të mos mjaftonte kjo në K