E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet kreut, triumfon pastër ndaj Veronës (VIDEO)
999 rezultate për

hani

Gafa në ndeshjen me Burnley, Xhaka: Më falni, unë jam fajtori (VIDEO) Granit Xhaka ka bërë një gabim trashanik në barazimin e klubit të tij, Arsenal 1 me 1 ndaj Burnleyt. Xhaka bëri gabim
Monika Kryemadhi "sheh" live filxhan, Rama: Kujdes, ke një E që të bën magji (VIDEO) Me fushatën elektorale janë ashpërsuar dhe sulmet e liderave politikë ndaj njëri tjetrit. Me anë të një videoje në in
Zgjidh një filxhan kafeje dhe zbulo të ardhmen tënde të afërt Doni të dini si do të jetë e ardhmja juaj e afërt? Atëherë zgjidhni një filxhan nga imazhi më poshtë dhe lexoni paras
Halim Kosova flet për "sherrin" me Bujar Nishanin: E kam vrarë mendjen Ish-deputeti Halim Kosova ka folur mbrëmjen e sotme edhe për debatitn në distancë që pati me ish-presidentin Bujar Nisha
Këto 7 ushqime janë po aq të dëmshme sa duhani (FOTO LAJM) Dietat e paekuilibruara vrasin më shumë njerëz në ditët e sotme sesa pirja e duhanit. Shkencëtarët zbuluan se munges
Ofenduan policët, çifti i të rinjve në Tiranë e pëson keq: Po shanim njëri-tjetrin! Dita të hidhet në erë dhe nga një pyetje. Jo vetëm kaq, por po nuk u përgjigje siç duhet, mund të futesh në siklete ekst
Gazment Bardhi bën politikë me pensionistët: Në kohë të Berishës hanim mish Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka takuar ditën e sotme disa pensionistë nga Elbasani, me
Mbesa e ish-presidentit Nishani: Më shkruajnë futbollistë të martuar, kush më pëlqen (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 30­ vjeçarja Beniada Nish
Sa herë të ndiheni si tullumbace pas çdo vakti, hani këto 5 ushqime dhe do të shfryheni menjëherë Ndjeheni të fryrë sa herë që hani? Mos u shqetësoni, u ndodh të gjithëve. E dimë, është një ndjesi e tmerrshme, por duhe
Zbuloni arsyet pse duhet të hani kos në mëngjes Kosi është një nga ushqimet e bulmetit më të konsumuara nga shqiptarët. Ai nuk bëhet kurrë i mërzitshëm sepse mund të ko
Kurrë mos hani portokall kur pini këto lloje ilaçesh E keni lexuar udhëzimin “mos e merr këtë ilaç me lëngun e portokallit” dhe keni menduar përse? Nuk jeni të vetmit. Të
Arsyet pse duhet ta mbani larg celularin kur hani (FOTO LAJM) Varësia nga teknologjia bën që ne shpesh ta gjejmë veten duke ngrënë përpara kompjuterit apo celularit. Mund të jetë një
Pasi të lexoni këtë, do ta hani ndryshe mjaltin Mjalti thuhet se është ilaçi i artë i natyrës! Ndërsa zakonisht dëgjoni se nuk duhet të hani mjaltë pas orës 19:00, s
Çfarë ju ndodh nëse hani 2 kivi në ditë Kivi është një super frut dhe kjo i atribuohet përmbajtjes së lartë të vitaminës C, kaliumit dhe bakrit, të cilat janë t
Të gjitha skenat e planifikuara? Donald Trump dhe Melania as që e mendojnë divorcin (FOTO LAJM) Stephanie Winston në “Hollywood Life Podcast” ka zbuluar se mikesha e saj, Melania Trump në fakt ka një martesë shumë të
Cistiti: Çfarë duhet të hani që të mos ju përsëritet më Cistiti është një inflamacion që prek rrugët urinare. Provokon një nevojë të menjëhershme për të urinuar dhe dhimbje dhe
Pse nuk duhet të pini ujë kur hani ëmbëlsira? Pirja e ujit gjatë ngrënies së ëmbëlsirave arrin të rrisë në shkallë shumë të lartë nivelet e sheqerit në gjak. Rritj
E njohur si mbesa e Bujar Nishanit, modelja joshëse: Familja krenare për fotot nudo (FOTO LAJM) Beniada Nishani, modelja sexy nga Durrësi, që ka ikur që në moshë të vogël në Itali, ka treguar momentet e saj të karrie
12 mënyra për të rënë në peshë pas moshës 40 vjeç Nëse jeni mbi 40 vjeç, mund ta keni vënë re se është më e lehtë për të shtuar në peshë sesa për të rënë. Ndryshimet në m
Në këtë qytet ndalohet të pish duhan në parqe, stacione tramvaji dhe varreza Nga dita e sotme, (19 janar) në Milano askush nuk do të mund të pijë duhan në parqe, varreza, ndalesa tramvaji, stadiume