999 rezultate për

hanĂ

Loredana dhe Mozzik në të njëjtën shtëpi, Hana bën sërish bashkë prindërit (FOTO LAJM) Prej kohësh raporti i Mozzik me mamanë e vajzës së tij, Loredanën ka qenë kryefjala e mediave rozë. Ndonëse reperja k
Dha shpirt në krahët e nënës, zbulohet e shkuara ''e errët" e 25 vjeçarit nga Vlora Detaje tw tjera zbardhen nga eliminimi i 25 vjeçarit nw Vlorw. Ai ishte djali i dytë i familjes Breshanaj. Kristian Bres
Djali i mjekut të njohur, ky është 25 vjeçari që u ekzekutua me kallash Kristjan Breshanaj është lajmëruar nga persona të tjerë dhe sapo ka dalë nga banesa e tij është qëlluar me armë zjarri a
Nuk duroi fyerjet në rrjetet sociale, i jep fund jetës luftëtarja japoneze Bota e sportit (mundja në veçanti) është në zi. Japonezja Hana Kimura, 22 vjeçe, ka vrarë veten pasi u tall dhe fye përm
Ishte nisur drejt Tiranës, gjobitet ish-kryetari i bashkisë Pogradec Ish-kryetari i bashkisë në Pogradec, Eduart Kapri është ndaluar dhe më pas është gjobitur nga policia në Bradashesh.
Loredana publikoi këngën më të fundit, por të gjithë po mendojnë se i dedikohet Mozzik (VIDEO) Mbrëmë me të shënuar ora 00:00, Loredana publikoi këngën e re në bashkëpunim me Capital Bra. Mirëpo, teksti i këngës
U nda nga jeta, Mevlan Shanaj përlotet teksa kujton takimin e fundit me aktorin Rikard Ljarja Një prej ikonave të kinematografisë shqiptare, Rikard Ljarja ndërroi jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë. Në një lidh
Mevlan Shanaj dedikim prekës për vdekjen e aktorit Rikard Ljarja: Mik, na helmove! Kinematografisë shqiptare nga sot do i mungojë fizikisht një regjisor dhe aktor i madh, e i dashur për publikun, Rikard
Çfarë po mundohet të bëj? Loredana gjen gjithmonë një mënyrë pë të publikuar Mozzik (VIDEO) Prej muajsh tashmë Mozzik dhe Loredana kanë bërë publike ndarjen e tyre, por vajza Hana i mban gjithmonë në kontakt dysh
Ndërron jetë në rrethana misterioze futbollisti 22 vjeçar Një lajm tronditës për botën e futbollit vjen nga Brazili, ku një futbollit 22-vjeçar ka ndërruar jetë. Tigao Kortes,
Ishte i infektuar, rrethanat e vdekjes së shkodranit dhe pse nuk përfshihet në viktimat e COVID-19 Mbrëmjen e kaluar në Shkodër ka ndërruar jetë një shtetas, i cili ishte i infektuar me COVID-19. Burime nga ministria
E rëndë në Elbasan, gjendet i mbytur në liqen 25-vjeçari Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Belsh të Elbasanit. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dij
ZYRTARE/ Pas Serie A edhe La Liga pezullohet për dy javë La Liga dhe Segunda Division janë pezulluar për dy javët e ardhshme për shkak të koronavirusit, kanë konfirmuar autorite
Plas arma në Durrës, 1 i vdekur e 1 i plagosur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës vetëm pak minuta më parë. Burimet pranë vendngjarjes bëjnë me dije në lagje
Masakra me 11 viktima në Gjermani, gjendet letra e autorit të sulmit 11 të vdekur pas të shtënave në Gjermani, në qytetin Hanau. Prokuroria e Përgjithshme flet për dyshim terrorist me motiv
Burri e dhunoi për 13 vite, habit gruaja: Dua që të rikthehet në shtëpi Hana Zela, 43-vjeç është nënë e dy fëmijëve, të cilët po i rrit e vetme dhe me shumë sakrifica. Edhe Hana, si shumë gra
Rrihte barbarisht vajzën se s'kishte larë enët, shoqërohet në polici nëna sarandiote (VIDEO) Policia e Sarandës ka shoqëruar në polici nënën e të miturës shtetasen E.M. 41 vjeçe, e cila dhunoi të bijën. Në një
"Gjithë dashurinë e botës", Brunilda Lahe publikon foton e parë me të bijën (FOTO LAJM) Më datën 17 të këtij muaji, moderatorja e njohur Brunilda Lahe u bë nënë për herë të parë. Brunilda solli në jetë një
Gjendet i pajetë në rrethana të mistershme 52-vjeçari Një person është gjetur i pajetë në orët e para të mëngjesit të sotëm në Maliq. Viktima është identifikuar si Muhamed
"Mami me kancer, babai vdiq", rrëfimi prekës i Loredanës për ditëlindjen e Hanës (FOTO LAJM) Një vit më parë Loredana e Mozzik u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të Hanës. Vogëlushja feston ditëlin