999 rezultate për

hamsik

Milan Skriniar zgjidhet futbollisti më i miri sllovak Mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar, ka fituar çmimin ‘Futbollistit i Vitit në Sllovaki’ dhe bëri shaka duke thënë se sh
Shënoi ndaj Barcelonës, Mertens barazon rekordin e Hamsik Sulmuesi i Napolit, Dris Mertens ka barazuar rekordin e Hamsik si golashënuesi më i mirë në historinë e klubit. Tani
Koronavirusi, skuadra e Benitez dhe Hamsik "izolohet" në Spanjë Dalian Yifang, skuadra e elitës së futbollit kinez, e drejtuar nga Rafa Benitez e ku luan edhe ish-futbollisti i Napolit
Vetëm 10 ndeshje në Kinë, largohet Hamsik Marek Hamsik u largua nga Napoli gjatë merkatos dimërore për të provuar një eksperiencë në Kinë, te skuadra e Dalian.
Hamsik rrëfen vuajtjet në Kinë: Këtu nuk mund të komunikoj, kuptohemi vetëm me gjeste Përvoja e Marek Hamsik në Kinë nuk ka filluar në mënyrën më të mirë, të mundshme. Ish kapiteni i Napolit, sot te skuadra
Kinezët nuk ngopen me Hamsik, blejnë dhe yllin e Levantes Dalian Yifang nuk di të ndalet në merkato. Skuadra kineze pasi transferoi pak ditë më parë Marek Hamsik nga Napoli, tash
Zyrtare: Hamsik prezantohet te Dalian Yifang Marek Hamsik ka kompletuar transferimin te skuadra kineze, Dalian Yifang. Dalian pagoi 20 milionë euro te Napoli për
Pas Hamsik, Napoli shet dhe Mertens në Kinë? Marek Hamsik u largua në Kinë për tek skuadra e Dailan, ps 12 vitesh tek Napoli. Megjithatë skuadra e drejtuar nga C
U largua si një legjendë, Hamsik letër prekëse për tifozët e Napolit Marek Hamshik është zyrtarisht futbollisti më i ri i skuadrës kineze Dalian Jifang. Lajmi është konfirmuar zyrtarisht ng
Zyrtare: Hamsik transferohet në Kinë Marek Hamsik edhe zyrtarisht është transferuar te skuadra e Superligës kineze, Dalian Yifang. Mesfushori sllovak kështu
Hamsik kryen vizitat mjekësore te skuadra kineze Marek Hamsik përshendeti tifozët e Napolit duke iu dhnbë atyrë lamtumirën pas 12 viteve. Ai do të niste aventurën në Kin
Dështon transferimi i Marek Hamsik në Kinë Transferimi i Mark Hamsikut në Superligën kineze ka marrë një kthesë të papritur, pasi Napoli ka njoftuar se do ta pezul
Hamsik largohet nga Napoli, shikoni si e përshendesin tifozët (VIDEO) Marek Hamshik, pas 12 vitesh te Napoli, duket se do të nisë një aventurë të re në Kinë. Ky lajm është përhapur nga ve
Çmendet Hamsik, ja si i sfidon temperaturat e ulëta (VIDEO) Marek Hamsik po i shijon në maksimum pushimet e dimrit. Kapiteni dhe golashënuesi më i mirë në historinë e Napolit k
Hamsik: Në 2016 isha pranë Borussia Dortmund Marek Hamsik kapiteni Napolit zbulon të shkuarën e tij. Sllovaku ka treguar për ‘’Sport Bild’’ se në vitin 2016 ishte p
Tifozja e Inter që po lë në hije Wanda Narën, do të jetë prezente në "San Siro" (FOTO LAJM) Modelja e famshme, Lucia Javorcekova është mjaft e apasionuar pas Interit. Në një intervistë ajo tha se jeton në Milano
Formacionet zyrtare: Napoli - Liverpool Napoli do të presë sonte në "Sao Paolo" skuadrën e Liverpoolit, ndeshje e vlefshme për raundin e dytë të UEFA Champions
Hamsik: Golin më të bukur ia kam bërë ekipit më të urryer Napoli i trajnerit Carlo Ancelotti do të presë në stadiumin “San Paolo” rivalët e Milanit, një ndeshje ku Hamsik me shok
Hamsik vendos të ardhmen e tij tek Napoli Mesfusori i Napolit, Marek Hamsik ka treguar se ai do të qëndroi në Napoli edhe për sezonin e ardhshëm. “Do të ishte
Hamsik konfirmon se ka pasur kontakte me disa klube nga Kina Kapiteni i Napolit, Marek Hamsik ka konfirmuar se ai është në kontakte me disa skuadra kineze, derisa ka marrë oferta ng