999 rezultate për

hamilton

Pushime luksoze, Scherzinger-Hamilton pushojnë në një jaht Disa orë përpara fillimit të garës në Monte Karlo, Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton, pushuan në një jaht luksoz duk
Rosberg "Princ" i Monacos, Alonso i katërti Nico Rosberg fiton Çmimin e Madh të Monakos. Piloti gjerman i Mercedes, i cili u nis nga vendi i parë pas “pole-position
S'ka ndarje, Scherzinger dhe Hamilton thjeshtë perfekt (FOTO LAJM) Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger, teksa kanë kaluar në tapetin e kuq natën gala të amfAR Cinema Against AIDS, dëshm
Top 14 sportistët më të pasur në Britaninë e Madhe (FOTO LAJM) Lewis Hamilton, Jenson Button dhe Wayne Rooney janë sportistët më të paguar për vitin 2014 në Britaninë e Madhe. Rankimi
Mercedesi nuk ndalet, Hamilton pole-position në Spanjë Gjithçka ashtu sic ishte parashikua. Në provat zyrtare për garën e Çmimit të Madh të Spanjës, në Montmelo në Barcelonë,
GP Kinë: Triumfon Hamilton, Alonso i treti (FOTO LAJM) Fitorja e tretë rradhazi për Liewis Hamilton në Botërorin e Formula 1 dhe dopietë për Mercedes në Çmimin e Madh të Shang
F1 Kinë, pole-position për Hamilton Pista e lagur e Shangait tregoi edhe njëherë se parashikimet e deritanishme kanë qënë të sakta me një Mercedes që konfir
F1 Kinë, Hamilton më i shpejti në provat e lira Në përfundim të ditës së provave të lira për Çmimin e Madh të Kinës, teksa turin e parë e kishte fituar Alonso, Mercedes
Hamilton i pari, Vettel i gjashti, Alonso i nënti Piloti i Mercedes, Leëis Hamilton, ka arritur të dalë fitues i garës për Çmimin e Madh të Bahrainit. Hamilton e start
Malajzi, pole-position për Hamilton, Alonso i katërti (FOTO LAJM) “Mercedesi” i Lewis Hamilton la prapa “Red Bullin” e Sebastian Vettel në provat zyrtare për Çmimin e Madh të Malajzisë,
GP Melbourne, pole-position për Hamilton (FOTO LAJM) Lewis Hamilton me Mercedes ka fituar pole-position në Çmimin e Madh të Australisë duke lënë pas Daniel Ricciardo me Red
Scherzinger dhe Hamilton të lumtur pas ribashkimit (FOTO LAJM) Pas rikthimit të tyre krah njëri-tjetrit, Nicole Scherzonger dhe Lewis Hamilton duket se janë mjaft të lumtur. 35 vjeçar
Hamilton, Rosberg e Figo, drekë në Gjenevë (FOTO LAJM) Piloti britanik i Mercedes ishte një ndër 800 të ftuarit ndërkombëtarë, të cilët morën pjesën në drekën e organizuar nga
Shikoni çfarë ka humbur Hamilton (FOTO LAJM) Ato kanë 30 vite diferencë ndërmjet tyre por janë shfaqur me të njëjtin stil mbrëmjen e djeshme në gjysmë finalen e spek
F1, Hamilton më i shpejti në Kore Lewis Hamilton regjistroi kohën më të shpejtë në sesionin e dytë të provave të lira në Korenë e Jugut, ndërsa Mercedesi
Çmimi i Madh i Monzas, Hamilton "frymëzohet" në Sardegna (FOTO LAJM) Lewis Hamilton po përgatitet për Çmimin e Madh të Monzas, që zhvillohet këtë të dielë, duke marrë disa pushime të shkurt
Hamilton beson tek titulli kampion Hamilton vazhdon të besojë tek mundësia e fitimit të titullit edhe pse Sebastian Vettel është shkëputur në krye të rendi
Triumfi i Vettel në Spa, reportazh fotografik (FOTO LAJM) Kampioni në fuqi i botës në Formula 1, gjermani Sebastian Vettel, ka triumfuar në Çmimin e Madh të Belgjikës, në pistën
Spa, pole-position për Hamilton Lewis Hamilton regjistroi kohën më të mirë në provat zyrtare të Cmimit të Madh të Belgjikës dhe të dielën do të niset ng
Hamilton: Mercedes më mirë se McLaren Suksesi në Hungari, i pari për Lewis Hamilton me skuadrën Mercedes GP rrit optimizmin e pilotit britanik që konfirmon se