999 rezultate për

hamilton

FORMULA 1/ Mercedes siguron titullin në Formula 1, Bottas triumfon në Japoni Mercedesi ka siguruar titullin e konstruktorëve në Formula 1, teksa ky është trofeu i gjashtë radhazi. Kjo erdhi pas
Mosmarrëveshjet mes dy pilotëve të 'kokëkuqes' i japin fitoren Hamiltonit Lewis Hamilton është fituesi i Çmimit të Madh të Rusisë, duke lënë pas vetes Bottas dhe Leclerc. Starti i garës në fa
Vettel thyen agjërimin, Ferrari realizon "dopietën" Sebastian Vettel ka rilindur në pistën "mike" të Singaporit. Gjermani është kthyer te fitorja pas një viti falë një
Habit aktorja, s’bën seks prej 15 vitesh sepse s’ka rëndësi për të (FOTO LAJM) Aktorja Linda Hamilton s’ka frikë të diskutojë jetën e saj seksuale. Ose mungesën e jetës së saj seksuale do të ishte te
Luis Hamilton përplaset fuqishëm me barrierat mbrojtëse (VIDEO) Piloti i Formula1 Luis Hamilton ka pësuar një aksident gjatë provave zyrtare për çmimin e madh të Belgjikës. Britanik
Nga Rita Ora te Nicole Scherzinger, njihuni me të dashurat seksi të Hamilton (FOTO LAJM) Përgjatë viteve, piloti i Formulës 1, Lewis Hamilton ka qenë në lidhje me disa prej femrave më të njohura të botës së sh
Formula 1 ka vetëm një emër, Hamilton fiton edhe në Francë Lewis Hamilton dhe Mercedes vazhdojnë të dominojnë garat e Formula 1 për Botërorin e këtij viti. Piloti britanik nuk
Formula 1, Hamilton niset nga vendi i parë edhe në Francë Lewis Hamilton do të niset i pari në Çmimin e Madh të Francës, gara e tetë sezonale e Formulës 1. Britaniku i Mercede
Vettel përfundon i pari por Hamilton fiton garën Lewis Hamilton ka fituar garën në Çmimin e madh të Kanadasë që u zhvillua gjatë kësaj mbrëmje. Piloti i Mercedes del
"Ëngjëlli shpirtëror" i Lewis Hamilton humb betejën me kancerin Djali 5-vjeçar i sëmurë me kancer, i cili frymëzoi Lewis Hamilton për fitoren në Grand Prix, ka vdekur. Harry Shaw u
Hamilton feston duke u hedhur në pishinë me rroba (VIDEO) Lewis Hamilton triumfoi në Çmimin e Madh të Monacos që u zhvillua gjatë ditës së sotme në rrugët e Monte Carlos. Pilo
Hamilton niset i pari në Monaco, Ferrari për "turp" Lewis Hamilton do të niset nga pole-position në Çmimin e Madh të Monacos. Anglezi i Mercedesit bëri gjithçka në sesio
Cristiano Ronaldo viziton Lewis Hamilton (FOTO LAJM) Në fundjavë e mahnitshme e sezonit në Formula 1, teksa ne Monaco personazhet e sportit dhe argëtimit kurrë nuk mungojnë.
Lewis Hamilton rrëfen fëmijërinë e vështirë: Më kanë bullizuar derisa fillova të ulem në vendin e shoferit Lewis Hamilton është bullizuar vitë më parë, për shkak se ishte fëmija më i vogël në klasë. Ylli i "Formula 1" ka rrë
Lewis Hamilton surprizon 5-vjeçarin që po vdes nga kanceri, i dërgon makinën e F1 dhe trofeun (FOTO LAJM) Një tifoz me sëmundje të pashërueshme është surprizuar nga ylli i F1, Lewis Hamilton. Hamilton i dërgoi 5-vjeçarit m
Formula 1: Mercedez "djeg" edhe Bakunë, Bottas merr kreun e renditjes Valtteri Bottas është fituesi i Çmimit të Madh të Azerbajxhanit. Finlandezi shkëlqeu në pistën e Baku, duke e prerë i pa
Bukuroshja që "ironizoi" Justin Bieber, kapet "mat" me Lewis Hamilton (FOTO LAJM) Zërat e fundit për një lidhje dashurie të re për Lewis Hamilton janë të pavërteta. Modelja spanjolle, Cindy Kimberly
Hamilton triumfon edhe në garën speciale të Kinës Lewis Hamilton fitoi Çmimin e Madh të Kinës, që ishte special, pasi ishte gara numër 1000 në historinë e Formulës 1. Bri
Hamilton në Formula E? Lewis Hamilton në një të ardhme jo shumë të largët mundtë zbarkojë në Formula E. E pranon vetë piloti britanik i Mercede
Vettel tregon çfarë ndodhi në aksidentin me Hamilton (VIDEO) Sipas Sebastian Vettel, nuk ishte presioni që ushtroi Lewis Hamilton tek ai që solli gabimin në garën e Bahrein, kur mak