999 rezultate për

hamburgut

Vullkani në Islandë, drejt qetësimit Reja e vullkanit Islandës Grimsvotn po shkakton ende problem për qarkullimin ajror, sidomos në Gjermani edhe pse burime
Hamburg nuk heq dorë nga Van Nistelroy Ekipi i Hamburgut i ka thënë Realit të Madridit se sulmuesi Ruud van Nistelrooy definitivisht nuk do të kthehet në klubi
Lorik Cana, mes Hamburgut dhe Evertonit Skuadra e Evertonit ka hyrë seriozisht në garë për t’i siguruar shërbimet e Lorik Canes,
Ekipi i Hamburgut kryeson tabelën e Bundesligës Në ndeshjet e bundesligës të zhvilluarA dje, janë arritur këto rezultate: Energi Kotbus-Hamburg