999 rezultate për

hallulli

ALBtelecom, kontribute për një vit shkollor sa më të mbarë për fëmijët e Shtëpisë “Zyber Hallulli” ALBtelecom gjatë këtij viti ka mbështetur afro 120 fëmijë të Shtëpive të Fëmijës në moshë shkollore me libra, internet d
Luana Vjollca dhe Jonida Shehu në shtëpinë e fëmijës “Zyber Hallulli” (VIDEO) Dy moderatoret simpatike të ekranit të Top Channel Luana Vjollca dhe Jonida Shehu ishin pjesëmarrëse në programin e mode
Zbardhen 4 emrat dhe 3 mbiemrat që përdorte Elvis Rroshi UPDATE - Menjëherë pas arrestimit kanë filluar të dalin detaje të reja nga e shkuara e Elvis Rroshit. Kështu, janë zb
Djali që goditi autobusin serb: Do ta qëlloja sërish! Marsel Qeleshi, jetimi i cili qëlloi me gur autobusin e Kombëtares Serbe tashmë ndodhet në liri me kusht dhe paraqitet c
ALBtelecom dhe Eagle Mobile, një dorë e ngrohtë pranë fëmijëve jetimë ALBtelecom dhe Eagle Mobile inauguron finalizimin e projektit të lançuar më datë 20 Maj 2014, ditën ndërkombëtare të fëm
Meta punë vullnetare tek “Zyber Hallulli” (FOTO-LAJM) Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta ka vizituar Shtëpinë e Fëmijëve “Zyber Hallulli” dhe Qendrën e Zh
KMSH dhuron çanta dhe mjete mësimore për fëmijët e "Zyber Hallullit" (FOTO-LAJM) Me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor 2014 -2015, drejtoria e Çështjeve Sociale në Komunitetin Mysliman të Shqipë
Tirana viziton shtëpinë e fëmijës "Zyber Hallulli" (FOTO LAJM) Një përfaqësi e Tiranës ka vizituar shtëpinë e fëmijës "Zyber Hallulli" në kryeqytet ku është bërë një akt-dhurimi , ash
KQZ dhurata për fëmijët e “Zyber Hallullit” (FOTO-LAJM) Në prag të festave të fundvitit, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve zhvilloi sot një vizitë në Shtëpinë e Fëmijës “Zyber Hal
Identifikohet autori i dyshuar për 4 plagosjet në Durrës Policia e Durrësit identifikon autorin e dyshuar për plagosjen e katër personave duke e shpallur atë në kërkim. Sipas
Përkujtohet kryebashkiaku i parë i Tiranës, hoxhë Zyber Hallulli Në një ceremoni të veçantë, Bashkia e Tiranës dhe shoqata “Tirana” kanë përkujtuar kryetarin e parë të Bashkisë, hoxhë Z
Rikonstruksioni i “Zyber Hallullit”, Berisha: Nderim për Nënë Terezën Kryeministri Sali Berisha mori pjesë sot në ceremoninë e përururimit të rikonstruksionit të plotë të shtëpisë “Zyber Hal