999 rezultate për

hallen

Xhanvi kërcënon Zvetlanën, çfarë do të ndodhë nesër Rudra e ka të vështirë ta pranojë diferencën e moshës mes tij dhe Bavjas. Shivai i tregon Rudrës se kur dashuron dikë gj
Nuk ia njihte hallën, këngëtarja bëhet xheloze dhe ia fshin nga Instagrami Vetëm pak kohë më parë këngëtarët Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi pranuan publikisht lidhjen duke i dhënë më në fund përgjig
"10yearchallenge", shikoni si kanë ndryshuar në 10 vite futbollistët yje (FOTO LAJM) Një nismë, nëse mund ta quajmë kështu, është bërë shumë "virale" në ditët e fundit. Sidomos në rrjetet sociale, Facebook
"10 year Challenge", çfarë i bëmë botës brenda një dekade (FOTO LAJM) "10 year challenge" pushtoi me furi botën e internetit. Por në fakt ajo që ka vërtet rëndësi dhe që ne e injorojmë me
Gjermanët nxjerrin pamjet: Me këtë avion i rrëmbeu Erdogani 6 mësuesit turq nga Kosova Presidenti turk Rexhep Taip Erdoan po zhvillon një fushatë mbarëbotërore kundër atyre personave që i ka targetuar si për
Britania prezanton bishën që ka frikësuar serbët në Kosovë Dizajni më modern i tankut “Challenger2” të ushtrisë britanike është prezantuar së fundmi dhe ka sistem paralajmërues me
Harrojeni Kikin, kjo është sfida që po çmend vajzat (VIDEO) Të gjithë e kanë hasur dashje padashje sfidën që pushtoi shumë shpejt botën e Instagramit. Kiki Challenge, sfida e fr
Rrokullisja e Neymarit bëhet sport në Meksikë (VIDEO) otërorët kanë pasur gjithmonë si tipar dallues gjestet teknike të kampionëve të mëdhenj që kanë luajtur në arenën më të
Shkoi për gjueti, 45 vjeçari plagos me çifte hallën Duket se gjuetia për një 45 vjecar nuk ka shkuar sic duket në Sarandë pasi ka qëlluar padashje mbi hallën. Shtetasi
Frymëzoi sfidën Ice Bucket Challenge, vdes 46 vjeçari (FOTO LAJM) Njeriu që shërbeu si frymëzim për sfidën jashtëzakonisht të suksesshme të kovës me akull, ka vdekur nga skleroza në mosh
Kosova pjesë e garës më të madhe ndërkombëtare të robotikës FIRST Global Challenge (Video) Nxënësit kosovarë të shkollave të mesme, Elita Hajrizi, Liburn Bajraktari, Flokart Pajaziti, Gëzim Morina dhe Rigon Stat
Ish-komandoja shokon në gjyq: Ia preva kokën se më tha "të kam q* hallën" Gjykata e Përmetit caktoi masën e sigurisë arrest me burg për 30-vjeçarin, i cili vrau Nesim Hoxhën në fshatin Ujëmirë t
Skillz dhe Kaos kishin bërë Mannequin Challenge para 10 viteve (VIDEO) Trendi më i ri në internet Mannequin Challenge, nuk është aq i ri për Skillz dhe Kaos. Dy grupet e famshme të hip-ho
Greece is ready for WAR with Albania and Turkey Greek Minister of Defense, Panos Kammenos threatened today Albania, when he mentioned a conflict with Turkey and Albania
Universiteti "Bedër" i bashkohet programit të Departamentit të Shtetit kundër ekstremizmit Sot më datë 24 nëntor 2016, në orën 11:00 në një ceremoni të organizuar në ambientet e Universitetit Hëna e Plotë Bedër
"Ice Bucket Challenge" feston zbulimin e gjenit të ri "Ice Bucket Challenge", që u bë sfida më popullore në rrjetet sociale në vitin 2014 nuk shkoi më kot. Me paratë e mbl
Grabiti hallën dhe burrin, arrestohet 24-vjeçarja Policia e Kurbinit ka vënë në pranga tre persona, pasi akuzohen se nën kërcënimin e armës, në bashkëpunim me njëri-tjetr
The justice reform, the most important challenge of the country During the international conference on the 25th anniversary of parliamentary democracy in the country, the Parliament's
EU integration, Fajon: Albania is part of Europe The European MP, Tanya Fajon, visited Albania for a meeting at the Prime Minister's office titled "New Generations, Unit
Llalla: Criminal groups are trying to challenge the state Analyzing the Prosecution of Durres, Prosecutor General, Adriatik Llalla said that the latest killings that occurred in