999 rezultate për

halla

Basha ia kalon Ramës, përlot zonjën me dhuratën e papritur: Me ty kryeministër!(VIDEO) Kryetari i PD Lulzim Basha ka surprizuar një zonjë për ditëlindje me një buqetë me lule. E përlotur ng surpriza, zonj
Adelina Tahiri pozon me bashkëshortin 23 vite më të madh, rrjeti: Marshallah për moshën (FOTO LAJM) Ajo ka disa kohë që është larguar nga tregu muzikor, por pranë fansave të saj qëndron nëpërmjet postimeve në rrjetet soc
Vëllai, thikë motrës 12-vjeçare për sallatën në Greqi, halla kërkon kujdestarinë e vajzës Halla e 11-vjeçares shqiptare që u qëllua me thikë nga vëllai 12-vjeçar në ishullin Rodos të Greqisë ka kërkuar kujdesta
Biologu i njohur shqiptar humb jetën nga COVID-19 Drejtorit i Administratës së Zonave të Mbrojtura Qarku Kukës, Besnik Hallaçi, 64 vjecc ka humbur jetën nga COVID-19.
Hallaçi e nis me humbje, Teuta mposht bindshëm Kukësin (VIDEO) Kukësi nuk ka arritur të kthehet në rrugën e fitoreve as me largimin e Gegës. Emërimi i Hallaçit në krye të pankinës
Portieri i Anglisë nuk ia bën "hallall" Maradonës Peter Shilton ka reaguar pas vdekjes së Armando Diego Maradonës duke e pranuar madhështinë e tij por përsëri është ende
Çudit Hallaçi: Te Kukësi nuk ka as bojkot, as lojtarë të infektuar Kukësi nuk ka përjetuar javë të qeta në këtë fillim sezoni. Rezultatet kanë lënë për të dëshiruar e sikur të mos mja
Sahiti: Vitin e ardhshëm të jemi të kompletuar, fitorja e dedikohet Challandes E treta e vërteta. Pas disfatave në vëllazëroren ndaj Shqipërisë, dhe ndeshjen ndaj Sllovenisë, Muharrem Sahiti mori fit
Challandes drejt shkarkimit? reagon kreu e FFK-s: Nuk po e mendojmë, duam rezultate Kosova ka një seri negative prej 10 ndeshjesh pa fituar, ndërsa sigurisht ajo që djeg më shumë është disfata në gjysmëfi
E ardhmja e Challandes në dyshim, presidenti Ademi jep deklaratën e fortë Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka folur në lidhje me të ardhmen e ekipieve Përfaqësuese.
Dita e ndeshjes me Shqipërinë, Challandes pozitiv me Covid-19 Pas kryerjes së testit për COVID-19, përzgjedhësi i Kombëtares, Bernard Challandes dhe njëri nga pjesëtarët e tjerë të s
Challandes: Për mua nuk ka qenë e nevojshme që të zhvillohet ndeshja me Shqipërinë Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes u shprehë se ndeshja me Shqipërinë nuk ka qenë e nevojshme në këtë
"Inshallah nuk është ky ai që është lidhur Jonida", Bora flet për lidhjen me Donaldin (FOTO LAJM) Bora Zemani ishte e ftuar speciale mbrëmjen e djeshme në spektaklin e ri të vëllezërve Veshaj dhe nuk la gjë pa treguar.
Mustafa Nano: Inshallah fiton prapë Trump dhe i bombardon islamikët ekstremistë Gazetari Mustafa Nano u shpreh se nuk do ta ekzagjeronte lidhur me shqiptarët në raport me terrorizmin, pasi është një n
Lista e Kosovës për ndeshjet e nëntorit, Challandes fton emra të rinj (FOTO LAJM) Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes e ka publikuar listën e futbollistëve për tri ndeshjet e muajit
Challandes fton Bernard Berishën për ndeshjet e nëntorit Duket se inati i selektorit Bernard Challandes me Bernard Berishën ka marrë fund. Kësisoj, ylli i Akhmat Grozny ka ma
Tifozët të pakënaqur, kërkojnë Ismet Munishin në vend të Challandesit Kosova u mposht mbrëmë nga Sllovenia me rezultat 1-0, ndeshje kjo e zhvilluar në kuadër të Grupit të tretë në Ligën C, n
Vranë dhe dogjën nënë e bir, merret vendimi final për nusen dhe të dashurin e saj Gjykata e Vlorës ka dhënë dënimin final për nusen dhe të dashurin e saj të cilët vranë nënë e bir, në vitin 2018, një kr
Humbja e 6 në 7 ndeshjet e fundit, Challandes: Po kalojmë periudhë të keqe Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, pranoi pas humbjes me Slloveninë 0-1 në ndeshjen e sotme se ndihet i zhgënjyer n
Challandes zbulon se ku ishte problemi në ndeshjen me Maqedoninë Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes sot ka mbajtur një konferencë për shtyp para ndeshjes së nesërme kundër Sllovenis