999 rezultate për

hall

Macron nuk e ka hallin me Shqipërinë, si duhet të jenë reformat që kërkon Opinion nga Ervin Shkulaku Edhe sot gjatë samitit të Bashkimit Evropian me vendet e Ballkanit Perëndimor në So
Zbulohet biseda e “Eskobarit” shqiptar me të dashurën: Ishalla ka fat rilindasi Vazhdojnë të dalin detaje të reja nga jeta kriminale e banditit Met Kanani i cili çuditërisht nuk ka qenë i njohur më he
Meta viziton bashkinë e LSI-së dhe flet për Tahirin me shall pioneri në qafë (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta ishte sot në Cërrik, një bashki e drejtuar nga LSI me rastin e 75 vjetorit të ngritjes së Batalioni
Hoxhallarët dhe priftërinjtë luajnë futboll, nuk do ta besoni kush ishte gjyqtar Rreth 8.000 persona kanë marrë pjesë në festën familjare në fushën e gjelbër të VfL Benrath, në Düsseldorf. Aty u takuan
Shkupi në hall, s'ka punëtorë për të pastruar oxhaqet Vetëm 6 kandidatë kanë aplikuar për trajnimin me pagesë për oxhak-pastrues të cilin e shpalli Bashkia e Shkupit para 10
Debatet nga Kuvendi në Facebook-un e Ramës, kryeministri ironizon komentuesin Opozita bllokoi disa herë sot seancën plenare në Kuvend duke shkaktuar tension dhe debate në sallë. Por mesa duket de
Dje u ankua për ilaçin, Luftar Paja bën piruetën pasi foli me ministren: E kanë fajin portalet Aktori i njohur Luftar Paja u ankua dje publikisht se ministria kishte ndryshuar procedurat e marrjes së një ilaçi për h
Thaçi kërkon shtyrjen e seancës gjyqësore, ka hallin e shqipes Të akuzuarit për manipulime zgjedhore Bedredin Ibraimi dhe Menduh Thaçi kërkojnë që seanca e sotme të anulohet, në mënyr
E PLOTË/ Rrëfimi i frikshëm i të miturës nga Berati: Si më përdhunoi burri i hallës Një e mitur 15-vjeçare ka denoncuar në emisionin “Stop” sesi është abuzuar seksualisht nga burri i hallës. Ai quhet Resm
Grida Duma i qan hallin Saimir Tahirit: E përdori Rama Heqja dorë e Saimir Tahirit nga mandati i deputetit nuk pritej. Pas 6 muajsh hetime dhe këmbëngulje se ai nuk është
Interi në hall dhe Reali e do Cancelon E ku kamë keq për Interin kur, Juventus, Manchester United edhe Reali i Madridit po monitoron gjëndjen e Joao Cancelos.
Kur Arkani bënte “Mashallah” për muslimanët e masakruar (VIDEO) Miëra njerëz të vrarë është bilanci i konfliktit në Bosnje që zgjati nga viti 1992 deri në vitin 1995. Kjo luftë dësh
Aktivisti, thirrjet Erion Veliajt: Po mbroni oligarkët, hallexhitë i grabisni pa procesverbal Për muaj me radhë, në rrjetet sociale qarkullojnë video të policëve bashkiakë të Bashkisë së Tiranës duke dhunuar qyteta
U mbyt në Vlorë, miku i tij përlot me dedikimin për kameranin e njohur Armando Hallvaxhiu, 34 vjec nga Tirana është gjetur i pajetë ditën e djeshme në vendin e quajtur Shpella e ”Haxhi Ali-ut
Maqedonia në hall me turistët Maqedonia si destinacion, akoma nuk mund t’i mbajë turistët. Numri i tyre shënon rritje, por gjatësia e qëndrimit të tyr
Ju kujtohet halla Parukja te Dulce Maria? Ja si duket ajo pas 18 vitesh (FOTO LAJM) Një nga telenovelat e para që është transmetuar në ekranet shqiptare ishte pikërisht “Fytyra e Ëngjëllit” e cila mbajti
Britanikët në hall të madh, shqiptarët kanë ulur çmimin e tregut të kokainës Konkurrenca ndërmjet bandave rivale për të shitur kokainë tek klientët e pasur do të rrisë pastërtinë e drogës në nivele
AKR në hall, kandidati nuk pranon të bëhet ministër Pas dorëheqjes së Flamur Sefajt nga pozita e ministrit të Punëve të Brendshme me kërkesë të kryeministrit Ramush Haradin
Juves i shtohen akoma më shumë hallet para vizitës në Bernabeu Barzagli nuk ishte pjesë e seancës stërvitore dhe kështu filluan spekulimet për mungesën e tij ndaj Los Blancos. Fede
Atentati ndaj Artan Cukut, Mikel Shallari bëhet i penduar I dyshuari si atentator i Artan Cukut, Mikel Shallari merr statusin e bashkëpunëtorit të drejtësisë. Shallari aktua