999 rezultate për

halkidiki

Rëndohet bilanci i të vdekurve nga stuhia në Greqi (FOTO & VIDEO) 7 viktima dhe të paktën 30 të plagosur është bilanci i një shtrëngate të furishme që shpërtheu mbrëmjen e së mërkurës në
Stuhi vdekjeprurëse në Halkidiki, humbin jetën 6 turistë, ndër ta 2 fëmijë (VIDEO) Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë: katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gja
Mina e Luftës së Dytë Botërore alarmon Halkidikinë në Greqi (VIDEO) Një minë e Luftës së Dytë Botërore është gjetur në Halkidiki të Greqisë disa ditë më parë duke vënë në alarm autoritetet
"Tetovarët lahen me përceka, kryetarja në Halkidiki të Greqisë "(FOTO) Kryetarja e Komunës së Tetovës këto ditë është parë në plazhet luksoze të Greqisë, në vendin e quajtur Kalamitsi. Si
Përmbytet Halkidiki, qytet turistik i Greqisë (VIDEO) Rrugët në Greqi janë bllokuar në 48 orët e fundit për shkak të një stuhie të fortë që goditi një nga destinacionet e pre
Skandali në Halkidiki / Politikanët dhe biznesmenët u kërcënuan për para (VIDEO) Pak ditë më parë një skandal trondit Maqedoninë, ku politikanë dhe biznesmenë të vendit kishin shkuar në një apartament
Arrestohet Klodi Lesi në një kasolle në Halkidiki Policia greke ka arrestuar Klodi Lesin, shqiptarin që vrau gruan greke dhe u arratis me djalin e tij të vogël 4 -vjeçar.
Dy dronë me kamera regjistruese ngrihen në ajër për 34 vjeçarin që vrau gruan greke Policia greke nuk është ndalur, madje ka shtuar edhe më tej forcat ndërsa ka nisur kontrollin me dronë për të gjetur bur
"Katimerini": Buçkovski, vilë në Greqi Sipas asaj që shkruan e përditshmja greke "Katimerini", ish kryeministri i Maqedonisë Vlado Buçkovski posedon një vilë