999 rezultate për

halili

Devolli: Shkova te Tirana se mendova se Halili më jep ekipin e parë, ika se Egbo po bënte shumë mirë Bledar Devolli, para se të mbylleshim të gjithë në karantinë, la të rinjtë e Tiranës dhe gjithashtu u shpreh se donte ve
Çfarë bën Merita Halili kur i shkon vjehrra në shtëpi? Përgjigjet këngëtarja Këngëtarja e njohur, Merita Halili dhe bashkëshorti i saj, Raif Hyseni kanë qenë ditën e sotme të ftuar në programin ‘E
Halili në delir: Ja çfarë i thashë skuadrës para ndeshjes Tirana dhuron spektakël dhe në fund mposht Partizanin me rezultatin e thellë 5-1 në derbin e 153. Për këtë sukses të bar
Halili: Unë bëj gjithmonë ndërhyrje, por jam i kujdesshëm dhe vendos stafi Presidenti i Tiranës, Refik Halili, ka qenë dukshëm i entuziazmuar pas fitores kundër Kukësit dhe i ka thurur elozhe loj
Halili kërcënon hapur: U fola shumë ashpër lojtarëve, do të nis me penalizimet për ata Tirana ka arritur të thyejë mallkimin në derbi ndaj Partizanit me rezultatin 1-2, ndërsa kërkon që këtë fitore ta ketë s
Halili i lumtur nga fitorja: Nuk bëj formacione, jam në paqe me tifozët Refik Halili, presidenti i skuadrës së Tiranës ka qenë mjaft i emocionuar pas derbit. Në prononcimin për mediat, Halili
Mema refuzon për herë të dytë rikthimin tek Tirana Sapo ka përfunduar takimi i dytë mes Presidentit të Tiranës, Refik Halili dhe ish-trajnerit Ardian Mema. Ky i fundit ka
"Derbi i kryeqytetit është më i bukuri në botë", Demi dhe Halili: Të zhvillohet në stadiumin "Air Albania" Partizani dhe Tirana do të përballen së bashku në javën e 14-të të Kategorisë Superiore, në derbin e zjarrtë të kryeqyte
Shkarkoi Memën, reagon Refik Halili Presidenti i Tiranës, Refik Halili, shpreh keqardhjen për vendimin që mori për largimin e Ardian Memës, por, sipas tij,
Takimi me Halilin, merret vendimi për trajnerin Ardian Mema Presidenti i Tiranës, Refik Halili ka konfirmuar në krye të detyrës trajnerin, Ardjan Mema. Tekniku kryeqytetas konfi
Barazimi dramatik ndaj Flamurtarit, trajneri Mema drejt shkarkimit nga Tirana Flamurtari i merr pikë në frymën e fundit Tiranës, duke e çuar Ardian Memën drejt largimit nga bardheblutë. Në 90- mi
Dy breza shumë të ndryshëm, çfarë mendon Merita Halili për Taynën (FOTO LAJM) Pikërisht kur mendonim se nuk kishte njeri që nuk e njihte Taynën në Shqipëri, Kosovë e vendet fqinje! Këngëtarja e
Degradon sitiuata, presidenti Laçit përfundon në Polici, goditi Halilin (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë dy klubet në fjalë u dënuan me masa disiplinore për shkak të sjelljeve jo të hijshme. Pas përf
Sherri në Fushë-Krujë, goditet djali i presidentit Halili (VIDEO) Momente tensioni në stadiumi "Redi Maloku" në fund të ndeshjes mes Kastriotit dhe Tiranës. Siç raportohet nga Fushë-K
Naim Abazit i sulen në Facebook pasi tha se Halil Kastrati i ndërton shtëpitë me paratë e të tjerëve Qytetarët e kanë gozhduar në rrjete sociale këngëtarin Naim Abazi, pasi që i njëjti tha në një intervistë se Halil Kastr
Detaje shokuse, polici ushtronte terror edhe te kolegët e tij Avokati Gazmend Halili teksa ka folur për procesin se si e kishte paraqitur rastin e vajzës nga Drenasi në mënyrë anonim
Refik Halili premton stadium të ri për Tiranën Refik Halili ka qenë një lumë i mbushur dhe sot ka shpërthyer, duke folur pa fund në lidhje direkte me "Zona Gol" në Sup
Ze Maria shfajëson Halilin: Fajin e ka drejtori dhe menaxheri Ze Maria u largua në fillim të muajit tetor nga Tirana, duke i lënë 24 herë kampionët e shqipërisë nga fundi i tabelës.
Halili: Keqardhje që nuk ia dolëm, në janar do përmirësohemi Presidenti i Tiranës, Refik Halili ishte mjaft i zhgënjyer për humbjen e skuadrës bardheblu në derbin me Partizanin, ndë
Tjetër gol në sfidën Partizani-Tirana (VIDEO) Në “Selman Stërmasi” po luhet derbi i kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës, i vlefshëm për javën e 15-të të Kategorisë