999 rezultate për

halilaj

"Kërpërata", zbulohet sa e pasur është deputetja Halilaj që la nam në Kuvend (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në media bëri bujë fjalimi i parë në Kuvendin e Shqipërisë të deputetës Majlinda Halilaj. Halilaj
U bë "gazi i botës", si veproi sot para gazetarëve Majlinda Halilaj (FOTO LAJM) Deputetja Majlinda Halilaj u përfol mjaft në rrjet pasi në fjalimin e saj të parë nuk arriti të ishte elokuente duke nga
U bë "gazi i botës" me fjalimin, kjo është CV-ja që deputetja e re ka dorëzuar në Kuvend (FOTO LAJM) Majlinda Halilaj është deputetja më e re që i është shtuar Kuvendit, edhe pse ka qënë në listë që prej zgjedhjeve të vit
Deputetja që bëri gafë pas gafe në Kuvend, tenton të sqarohet por na bëri sërish lëmsh Majlinda Halilaj, deputetja e cila zëvendësoi Lulzim Bashën pas djegies së mandateve nga opozita. Në fjalimin e saj të p
Arrestohet avokati Gazmend Halilaj, dyshohet se ka kryer marrëdhënie me të miturën Inspektorati Policor i Kosovës (IPK), respektivisht hetuesit e Departamentit të Hetimeve kanë vazhduar të ndërmarrin vep
Vajza flet për avokatin Halilaj, a kanë pasur marrëdhënie? E mitura nga Drenasi e cila dyshohet se është keqpërdorur seksualisht nga hetuesi policor dhe profesori, ka mohuar të ke
Arrestohet avokati që denoncoi abuzimin seksual në Drenas Është arrestuar avokati Gazmend Halilaj i cili dy javë më parë kishte sinjalizuar abuzimin seksual të nxënëses nga Drena
Ndërron jetën veterani i UÇK-së, Sabit Halilaj Pas sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë ish-ushtari i UÇK-së dhe veprimtari i çështjes kombëtare, Sabit Hasan Halilaj.
Sulmohet drejtori i arsimit në Drenas Mbrëmë, në fshatin Tërdec të Drenasit , është djegur prona private e Drejtorit të Drejtorisë së Arsimit të Drenasit, Taf
Pasi vendimit me paraburgim reagon avokati i Milaim Zekës Avokati mbrojtës i deputetit Milaim Zeka, Gazmend Halilaj, ka thënë se do të ankohen në Gjykatën e Apelit, pas vendimit
Duka përballë gazetarëve për "krizën" e futbollit shqiptar Presidenti i Federatës së Futbollit, Armando Duka, do të jetë ditën e sotme në emisionin “Zona Gol” i drejtuar nga Alban
Kamza prezanton ish-portierin e Shkëndijës Ish-portieri i Shkëndijës është bashkuar me skuadrën e Kamzës së Ramadan Ndreut. Vetë presidenti Naim Qarri ka pozuar
Arrestohen shqiptarët në Angli, trafikuan 4 milion pound kokainë @5 vite burg është dënimi për katër shqiptarëtë cilët u kapën në Angli si pjesë e një bande e cila trafikonte kokainë.
Ky është vendimi i gjykatës për Milaim Zekën Gjykata Themelore në Prishtinë, ka jep detaje në lidhje me vendimin për arrestin shtëpiak ndaj deputetit Milaim Zeka, du
E FUNDIT/ Përfundon seanca, pas pak vendimi i gjykatës për Zekën Seanca lidhur me deputetin e Nismës për Kosovën, Milaim Zeka tashmë ka përfunduar. Avokati i Zekës, Gamend Halila
Zyrtarja e gjykatës punëson vajzën pa konkurs Myrvete Halilaj, zyrtare e personelit në Gjykatën Themelore të Prishtinës, ka punësuar vajzën në pozitën e zyrtares për
Mori pjesë në fushatë, ndjekje penale për drejtorin e Tatimeve Kukës Ministria e Financave ka informuar Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Kukës, që në ushtrim të funksionit kus
Shqipëria përfaqësohet në Kongresin e Organizatës Botërore të Shkrimtarëve Në Ourense të Spanjës është mbajtur Kongresi i Organizatës Botërore të Shkrimtarëve (PEN), ku Shqipëria është anëtare nq
Flamur Noka innocent on defamation charges The Supreme Court has declared innocent on defamation charges the Democrat MP, Flamur Noka, who accused former mayor of
Gjykata shpall të pafajshëm Flamur Nokën Pas padisë për shpifje që i bëri ish-kryetari i Bashkisë së Kukësit, Hasan Halilaj, sot deputeti demokrat Flamur Noka ës