999 rezultate për

halabak

Zbardhet sherri në Kuvend: Vrasës, halabak, legen e langaraq Seanca dëgjimore me gazetarin Bledi Kasmi, i cili u plagos nga Policia në protestën e organizuar nga opozita në 26 maj,
"Halabak, rrugaç...", plas keq mes deputetëve në Kuvend (VIDEO) Prania e drejtuesit të RD-së, Bledi Kasmi në Komisionin e Medias për të raportuar mbi dhunën ndaj tij gjatë protestës së
Sherr e debate në Kuvend, ndërpriten për herë të dytë punimet Seanca e sotme është ndërprerë për herë të dytë pasi demokratët nuk kanë ndërmend t'a lëshojnë foltoren e Kuvendit.
Plas sherri në Kuvend, Ruçi kërcënon me tone të ashpra Bashën Ashtu siç pritej ka nisur me debate të ashpra mes pozitës dhe opozitës, seanca e sotme në Kuvendin e Shqipërisë. Mës
Dash Shehi i përgjigjet Ramës: Halabak, unë vërtetë e pi ndonjë gotë por nuk e thith Dashamir Shehi iu përgjigj fjalëve të Kryeministrit Rama në drejtim të tij gjatë seancës së sotme. Ndërsa e cilësoi R
Plas sherri në Komisionin e Integrimit, Genc Pollo përplaset me Sadri Abazin: Halabak! Deputeti demokrat, Genc Pollo, është përplasur me ministrin për Europën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati. Shkak për d
Kreu i PD-së sherr me policin se i vendosi gjobë për rripin: Fundërrinë, halabak (VIDEO) "Bastard, halabak, plehra, fundërrinë, trafikant droge". Me këto fjalë i drejtohet kryetari i degës së PD në Lushnjë, My
Ish-deputeti i PD-së sulmon Nokën: Halabak, rrihet për hir të shefit (VIDEO) Teksa para kryeministrisë vazhdon protesta e opozitës, reagime të ndryshme pozitive dhe negative po jepen në drejtim të
Berisha i sulet Ramës për gazetaren: Ke psikologjinë e një halabaku të rëndomtë Berisha ka komentuar deklaratat e një dite më parë të Ramës për gazetaren Ilva Tare, ku ishte i ftuar në emisionin e saj
Ermela vrer ndaj Anaidit: Halabak rrugësh Edhe pse miqtë e ngushtë të Anaid Kalotit, lojtarit nga Tirana të Big Brother 6, treguan se Ermela Mezuraj është një nga