E FUNDIT/ BILD plas "bombën", nxjerr përgjimin ku është përfshihet Rama
999 rezultate për

hakuar

FBI jep alarmin: Rusët kanë hakuar mijëra rutera dhe vjedhin informacione FBI paralajmeroi të premten se hakerat ruse kanë kompromentuar qindra mijëra rutera (pajisja e kompjuterit qe ben lidhje
Bilalli tregon nëse ka dhënë dorëheqje Mbrëmë dolën shkrime nëpër media se Bilall Kasami ka dhënë dorëheqje, por i njëjti i ka mohuar fjalët e tilla. “Patur
E shau Angela Martinin k**vë, fansja nuk e le me kaq Bukuroshja shqiptare Angela Martini në Instastory ka hedhur disa fotografi, të shkëputura nga replikat që një vajzë ia k
Nëse shihni këto shenja, dikush tjetër ju ka hakuar kompjuterin tuaj! Për të parandaluar vjedhjen e fjalëkalimeve dhe të dhënave të tjera të rëndësishme, duhet t’i kushtoni vëmendje çdo ndry
Si ta dalloni nëse llogaria juaj e Facebook është hakuar Ka shumë mënyra se si hakerët thyejnë llogaritë në Facebook. Kyçja automatike në Facebook i lejon hakerët që të qasen
Trump pranon se Moska ka hakuar të dhënat e demokratëve Shefi i stafit të republikanit, Reince Pribus, theksoi se presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkuara nuk i hedh posht
Hakerët sulmojnë emailin e Prokurorisë Speciale Emaili i Prokurorisë Speciale e Maqedonisë është hakuar. Lajmi është përcjellë me anë të një videoje në rrjetin social
“Tifozat Kuq e ZI” hakojnë faqen online të policisë britanike (FOTO) Faqja online e policisë angleze të South Yorkshire është hakuar sot nga një grup që pretendon të jetë nga Shqipëria, rap
Dhjetëvjeçari hakon Instagram-in Instagram është rrjeti social i cili është sulmuar nga një haker vetëm 10 vjecc nga Finlanda. Dhjetëvjeçari Jani është b
Vanhoutte thumbon Maqedoninë: Demokracinë e kemi të hakuar Ish-ndërmjetësuesi belg Petter Vanhoutte ka thumbuar sërish situatën aktuale politike në Maqedoni, tani me sistemin e de
Hakerët shqiptarë thyejnë sajtin e DSS-it Hakerët shqiptar kanë hakuar sajtin e Këshillit Drejtues të Partisë Demokratike të Serbisë (DSS) në Zrenjanin dhe kanë s
Hakohet iPhone 5 Nuk zgjati shumë. Më pak se një ditë nga dalja nga e iPhone 5 në publik dhe dikush ka hakuar tashmë pajisjen më të re të
Hakerër serb "sulmojnë" Vetëvendosjen Një grup hakerësh serbë të njohur me nofkën @aHcSecurityTeam kanë hakuar Ueb faqen e kompanisë së Fisnik Ismailit, anëta
KHC sulmon mbi 30 faqe ruse Duket se nuk kanë të ndalur sulmet e hakerave shqiptarë kundër faqeve ruse. Grupi Kosova Hackers Crew (KHC) ka sulmua
Hakerat shqiptarë hakojnë edhe një faqe tjetër serbe Hakerat shqiptarë hakojnë faqen zyrtare të institucionit të përfaqësuesit së Serbisë në Gjykatën Evropiane për të Drejta
Gazeta e Tiranes, mbi 1 muaj me websajt te hakuar Ka mbi 1 muaj qe websajti i Gazetes se Tiranes eshte hakuar nga nje grup hakerash serb por akoma askush nga stafi nuk ka