999 rezultate për

hakmarrje

Manchester City kërkon hakmarrjen ndaj Tottenhamit Në Premier League kryendeshja e sotme do jetë ajo mes Manchester City-Totteham. Ekipi i Guardiolas kërkon të hakmerre
Për inat të koleges, edukatorja merr një vendim të rëndë ndaj fëmijëve Të paktën 23 fëmijë në një kopsht në Kinën qendrore kanë përfunduar në spital pasi u helmuan nga edukatorja e tyre. T
Mediat turke: Nipërit e Skënderbeut na fërshëllyen himnin, hakmarrje në kthim (VIDEO) Mediat turke janë duke u fokusuar në një detaj të çuditshëm ne lidhje me ndeshjene sotme kundër Shqipërisë, të cilën at
Jurgen Kurti u vra për hakmarrje? Reagon gruaja e viktimës në Durrës Vrasja e 26-vjeçarit Jurgen Kurti mbrëmjen e së hënës në Tiranë mblodhi një panel gazetarësh këtë të martë në emisionin
Terroristët e ISIS kërcënojnë me hakmarrje pas vrasjeve në Zelandën e Re ISIS u bën thirrje ndjekësve të “marrin hak” për sulmin terrorist të Zelandës së Re, shkruan Independent. ISIS u ka b
Si e parashikoi Azem Hajdari hakmarrjen e Berishës Ish-kreu i PD Sali Berisha konfirmoi sot atë që flitej se edhe Rudina Hajdari, vajza e Azem Hajdarit që konsiderohet si
23 të vrarë dhe 38 të plagosur, historia e frikshme e hakmarrjes mes dy familjeve Pak ditë pasi ka shpëtuar nga një atentat në Pejë, njëri nga pjesëtarët e rritur të familjes Kelmendi ka rrëfyer në gjyk
Hakmarrje epike, vajzës tradhtare i çirret maska në sy të të gjithëve Hakmarrjet janë të ndryshme ndaj një partneri apo partnere, por në SHBA ka ndodhur diçka e pazakontë. Dy të dashurit e n
Ronaldo kërkon hakmarrje, formacionet zyrtare: Juventus - Valencia Juventus dhe Valencia do të ndeshen sonte në "Allianz Stadium", ndeshje e vlefshme për UEFA Champions League. Zonja
"Policët i thyen dy gishta për hakmarrje protestuesit që i hodhi kapsollen efektives" (VIDEO) Ditën e djeshme është arrestuar, 18 vjeçari, Daniel Dobraj, i cili akuzohet si hedhësi i kapsollit që i shpërtheu në dor
Supersfida Croatia–Spain në 20:45, Ballkanasit kërkojnë hakmarrjen Sot në mbrëmje në 20:45 në Maksimir të Zagrebit do të startojë Kroacia kundër Spanjës. Ballaknasit do të kërkojnë hakm
Hakmarrje primitive? Grekët lenë shqiptarët mes të ftohtit, gjithë natën në radhë në dogana Mbrëmjen e së hënës, qarkullimi i qytetarëve në dy pikat kufitare me Greqinë u bllokua. Autoritetet greke njoftuan s
Grekët djegin flamurin shqiptar: Gjaku kërkon hakmarrje (VIDEO) Tashmë grekët në rrjete sociale kanë shprehur qartë indinjatën e tyre kundër shqiptarëve pas vrasjes së Konstandinos Kac
E ëma tregon arsyet e arrestimit të Stresit: Hakmarrje 24 orëshe Mamaja e “Stresit”, këngëtarit të njohur Arkimed Lushaj, thotë se arrestimi i djalit të saj është një “hakmarrje 24 orës
Hakmarrje për paradën, Irani sulme raketore në Siri Rojet Revolucionare të Iranit thonë se kanë sulmuar me raketa militantët në Sirinë lindore në përgjigje të një sulmi vde
Liverpool kërkon hakmarrje ndaj Chelseat, formacionet zyrtare Liverpooli në xhiron e shtatë të Ligës Premier është mysafir i Chelseat. Skuadra e Jurgen Klopp në këtë fillim ka gji
Detaje rrëqethëse: 27-vjeçarin e vrau shoku i fëmijërisë për hakmarrje Autori i vrasjes së Indrit Pepës, 27-vjeç, dyshohet se është shoku i tij i fëmijërisë, Agron Markola. Markola është
Hakmarrje apo gjobë nga bandat, zbulohen pistat mbi vrasjen e biznesmenit Nuk ka ende autorë atentati ndaj Arjan Ferracakut, mesditën e të shtunës në Shkodër. 20 është numri i të shoqëruarve, d
Frikë për hakmarrje, "zhduket" familja e shkodranit që theri 54-vjeçarin Autori i vrasjes së Alfred Pëllumbit në Shkodër, vijon të jetë në kërkim nga policia. Fredi Pllumi 27 vjeç qëlloi me thi
Flet Ndriçim Xhepa: Veliaj më postoi foton si administrator pallati për hakmarrje "Kam pesëmbëdhjetë vjet që e jap këtë kontribut të vogël qytetar për komunitetin ku banoj." Përgjigjet Ndriçim Xhepa