999 rezultate për

hakmarrja

Kushëri i Loshit të Karbunarës, hakmarrja e frikshme e Lul Cakës për vrasjen e nënës Lulzim Caka, ose i njohur shkurt si Lul Caka, tashmë po shijon lirinë pasi kreu dënimin për akuzat e vërtetuara nga prok
Hakmarrja me Çapjat, arrestohet vrasësi i Gentian Beqirit Policia italiane ka arrestuar për llogari të palës shqiptare Etjen Canin, një ndër dy personat e akuzuar për vrasjen e G
PD: Ky biznesmen i joni po e pëson nga hakmarrja e Taulant Ballës Një ditë pas protestës së Opozitës së bashkuar në Tiranë, dega e Partia Demokratike në Elbasan shkruan se, qeveria po bë
Frikë nga hakmarrja, mbyllen në shtëpi familjarët e Bushëve që vranë kushërinjtë në Laç Edhe pse 3 autorët e dyshuar për vrasjen e dy kushërinjve në Laç tashmë ndodhen në burg, frika për ndonjë hakmarrje të m
Hakmarrja e "ëmbël" e punëtorëve kur shefi nuk u jep rrogën (VIDEO) Disa punëtorë të zemëruar ndërtimi në Australi, i janë hakmarrë shefit të tyre duke shkatërruar një punim që e kishin nd
Hakmarrja e gruas pasi zbuloi çfarë bënte burri në internet Një grua shtatzënë, e cila zbuloi se bashkëshorti i saj 44-vjeçar shikonte imazhe pornografike në internet, vendosi që t
Hakmarrja mori jetën e të riut në Ferizaj, si lidhet krimi Listës së të vrarëve nga arma e zjarrit në Kosovë iu shtua sot emri i 25-vjeçarit Mentor Aliu nga Ferizaj. Një hakmarrje
Ky b*th*iri! Hakmarrja e Kryemadhit ndaj Bashës për djegien e mandateve Ajo që dje u duk si një "tradhti" e Lefter Kokës ndaj LSI-së duke mos pranuar të djegë mandatin e deputetit siç bënë të
Vuçiçin e pret hakmarrja e Putinit nëse afrohet me Kosovën Para se Vladimir Putin të arrinte për vizitë në Beograd, në Serbi si nga mediat e pushtetit, po ashtu edhe nga Vuçiqi dh
"Hakmarrja është detyrim i jetës", publikohet dokumentari për mafian shqiptare (VIDEO) Mbrëmjen e së martës në televizonet italine është publikuar dokomentari i shumëpërfolur i gazetarit investigativ, David
E refuzoi në dhomën e hotelit, hakmarrja e gjyqtarit ndaj gruas Emisioni “Stop” publikoi sot dy dëshmi të reja të korrupsionit financiar dhe seksual të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi
Hakmarrja e Serbisë, le shqiptarët të presin në mes të të ftohtit Në pikë-kalimet kufitare të Kosovës me Serbinë edhe mëngjesin e kësaj të diele kanë vazhduar pritjet e gjata, si pasojë
Klopp: Nuk më intereson hakmarrja kundër Realit Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka bërë të ditur se nuk ka asnjë preferencë për rivalët në fazën e radhës të Champ
Frikë nga hakmarrja, merren në mbrojtje 2 prokurorë dhe 1 gjyqtar i çështjes "VOL-VO 4" Operacioni "Volvo 4" bëri bujë të madhe, ku çopi në arrestimin e 27 personave dhe zbulimin e një laboratori heroine në H
Modelja ofendohet rëndë nga një fans, kjo është hakmarrja e saj (FOTO LAJM) Pak ditë pasi u largua nga Shqipëria, modelja shqiptare ka udhëtuar drejt gjirit të familjes së saj në Malin e Zi e shoq
Frikë nga hakmarrja, familjarët e autorit të masakrës në Mat braktisin fshatin Familjarët e autorit që kreu masakrën në fshatin Shëlli të Matit, mësohet se kanë braktisur fshatin. Kjo lëvizje vje
A është kjo hakmarrja e parë e Merkelit kundër Thaçit? Një delegacion i lartë i shtetit gjerman i përbërë nga sekretari i shtetit në Ministrinë e Mbrojtjes, Thomas Silberhorn,
Godet hakmarrja në Mamurras, 27-vjeçari u ekzekutua sapo doli nga shtëpia Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e 27-vjeçarit Indrit Pepa në Mamurras. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të
Kjo është hakmarrja me e mirë për zhulsat që hedhin plehrat rrugëve (FOTO LAJM) Hedhja e mbeturinave vend e pavend është një problem që po haset sëfundmi edhe në Shqipëri, ku jo në pak raste banorë të
‘Hakmarrja e Kosovës’, çmenden mediat italiane (FOTO LAJM) ‘Hakmarrja e Kosovës’. Kështu e kanë quajtur mediat italiane fitoren e Zvicrës ndaj Serbisë. Golat e shënuar nga G