999 rezultate për

haklajve

Aishe Haklaj bën deklaratën e fortë: Fatmiri u tradhtua nga bashkëshorti im, u ble me para nga armiqtë Sot e kësaj dite vrasja e Fatmir Haklajt dhe Sami Kërrnajës është ende e pazbardhur nga instancat ligjzbatuese. Haklajt,
Zylfije Haklaj nuk e mohon eliminimin e Rasim Lumneshit: Do ia them Berishës kur të përballemi Në Tropojë, qarkullonin fjalë për një zotim që vajza e dytë e familjes, Zylfija, kishte bërë mbi trupin e pajetë të vëll
Trondit Aishe Haklaj: Fatmiri u tradhëtua nga bashkëshorti im, u ble me para nga armiqtë Sot e kësaj dite vrasja e Fatmir Haklajt dhe Sami Kërrnajës është ende e pazbardhur nga instancat ligjzbatuese. Haklajt,
I akuzuar publikisht për eliminimin e Haklajve, pse hesht Sali Berisha? Ish-kryeministri, Sali Berisha është vënë publikisht nën akuzë si fajtor për vrasjen e Hakljave dhe për serialin e ekzek
Motra e Haklajve tregon çfarë di për vrasjen e Azem Hajdarit: Plumbat e kallashnikovit i morën jetën Aishe Haklaj është një prej motrave të familjes nga Tropoja, e cila ka qënë një nga më të njohurat e viteve ’97-2000.
Rrëfimi: Miku i Fatmir Haklajt, si u ekzekutua majori i UÇK-së Ilir Konushevci Djali i dytë i familjes, Halili ka qenë anëtar i Partisë së Punës dhe ishte infiltruar para vitit 1990 nga Sigurimi i Sh
Takimi me Azem Hajdarit, Zylfia: I tha babës se Shkëlqimin e vrau Sali Berisha Lufta që kishte nisur mes dy fiseve të njohura në Tropojë kishte ekspozuar në konflikt edhe deputetin demokrat Azem Hajd
"Je bandit i Haklajve", gjykata vendos për Berishën pas përplasjes me Artan Hoxhën Gjykata e Tiranës vendosi një muaj më parë që të pushonte çështjen në lidhje me padinë "për shpifje" të familjes Haklaj
Zylfie Haklaj tregon kush tentoi t'i fusë në kurth vëllezërit e saj (VIDEO) Forcat speciale do të zhvillonin një sërë aksionesh për kapjen e vëllezërve Hamdi dhe Shkëlqim Haklaj por pa rezultat. N
Motra e Haklajve sfidon publikisht Berishën: Kur dhe kur të duash (FOTO LAJM) Zylfije Haklaj motra e Shkëlqim, Halil, Ylli dhe Fatmir Haklajt të vrarë në Tropojë është treguar e gatshme që të përbal
"Fusha e male po rënkojnë", motra e Haklajve shpërthen ndaj Berishës Zylfie Haklaj motra e vëllezërve Haklaj të vrarë ndër vite në tranzicionin e Shqipërisë apo siç njihet ndryshe si 'shota
Rihapja e çështjes Hajdari, dy deklaratat e forta të Berishës ndaj Haklajve Rikthimi i Izet Haxhisë në Shqipëri dhe vendimi për rihapjen e çështjes Hajdari e ka tronditur klasën politike për shkak
Haklajt çojnë në gjyq Sali Berishën Motra e Haklajve, Zylfije Haklaj dërgon në gjyq ish-kryeministrin Sali Berisha. Ajo ka vendosur të padisë penalisht B
Habit motra e Haklajve, uron Sali Berishën për ditëlindje Ish-kryeministri Sali Berisha pas fejesës së djalit të tij, SHkelëzenit sot ka pasur një tjetër gëzim. Ai ka festuar
Akuza e fortë e motrës së Haklajve: Roli i Berishës në vrasjen e Azemit Ajshe Haklaj motra e madhe e vëllezërve të vrarë Shkëlqim, Halil, Ylli dhe Fatmir Halkajt ka dhënë dhëshminë e saj në l
Rrëfimi i motrës së Haklajve që pritet t'i hapë punë Sali Berishës Haklajt janë të gjithë në azil për shkak se ishin objekti i vrasjeve dhe atentateve më të bujshme që tre dekadave të fun
Flet motra e Haklajve: Sali Berisha donte t'më vriste Vrasjet në Tropojë nuk kanë kursyer edhe gratë. Në një intervistë Ajshe Haklaj motra e dytë e vëllezërve të vrarë Sh
Po i vjen ora Berishës? Motra e Haklajve takon Izet Haxhinë në burg Ekstradimi nga Turqia në Shqipëri i Izet Haxhias, ish-truprojës së Sali Berishës shkaktoi shumë zhurmë në Shqipëri. K
"Provokoi", motra e Haklajve tregon si u vra Azem Hajdari para PD-së Zylfije Haklaj, motra e 4 vëllezërve Haklaj për herë të parë ka rrëfyer vrasjen e Azem Hajdarit në një intervistë për Sh
Motra e Haklajve plas "bombën": Sali Berisha ka vrarë 200 tropojanë Zylfije Haklaj motra e Shkëlqim, Halil, Ylli dhe Fatmir Haklajt të vrarë në Tropojë thyen heshtjen duke dhënë një interv