999 rezultate për

hakan

Calhanoglu zbulon sekretin për suksesin te Milan Hakan Calhanoglu ka zbuluar sekretin e sukseseve të fundit te skuadra e Milan. Që nga fundi i sezonit të kaluar, Mila
Super gol Hakan Çalhanoglu, Milani barazon shifrat (VIDEO) Milani ka barazuar në 1-1 shifrat ndaj Veronës. Hakan Çalhanoglu realizon një super gol me anë të një goditje dënimi
Nuk festoi me përshëndetjen ushtarake, Demiral "shpërthen" ndaj Hakan Çalhanoglu Turqia mori një barazim shumë të rëndësishme ditën e djeshme kundër Francës, duke hedhur një hap të sigurt për kualifiki
Mediat italiane: Conte dëshiron Xhakën te Interi Mesfushori shqiptar i Arsenal, Granit Xhaka kohëve të fundit ka qenë temë diskutimi. E ardhmja e tij në Londër është
Turqia shënon golin e 2, ylli i Milanit ndëshkon Berishën (VIDEO) Sapo filloi pjesa e dytë Turqia dyfishoi shifrat në minutën e 55 me anë të mesfushorit Hakan Calanoglu duke realizuar g
Milani nxjerr në shitje Hakan Çalhanoglu Milani ka nxjerrë në shitje mesfushorin Hakan Çalhanoglu i cili nuk po përshtatet me kuqezinjtë. Turku i lindur në Gjerm
Qeshni me lot, ky djalë mashtron lehtësisht katër vajza bjonde (VIDEO) Ë​shtë e njohur teoria se bjondinat i hanë lehtë shakatë. Një gjë e tillë është dëshmuar në një ndeshje bejsbolli
Ka gol në ndeshjen Milan - Verona (VIDEO) Milan ka kaluar në avantazh ndaj Veronës në "San Siro". Ai që ka shënuar është mesfushori turk, Hakan Calhanoglu në
Ishte krenaria e turqve por përfundoi në banakier, historia e pabesueshme e Hakan Sukur (FOTO LAJM) Hakan Sukur është futbollisti më i famshëm turk. Disa herë kampion me Gatalataray-in dhe fitues i kupës UEFA me këtë eki
Autori i golit më të shpejtë në Botëror, heroi që është shndërruar në "tradhtar" për vendin e tij Autori i golit më të shpejtë të shënuar ndonjëherë në një Kupë Bote, pati të ftuar special në dasmën e vet as më pak e a
Ish-futbollisti me origjinë shqiptare fillon një profesion të ri (FOTO LAJM) Ish-futbollisti i njohur turk Hakan Shukur ka vendosur të fillojë një profesion të ri në Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Erdogan pritet të "zbarkojë" me 150 biznesmenë në Beograd Presidenti serb Aleksandër Vuçiç priti sot në Beograd shefin e shërbimeve sekrete turke Hakan Fidan për të diskutuar në
Dënohet mjeku turk në Tiranë, mori 7500 euro për për zmadhimin e gjoksit por… Një mjek turk, kirurg plastik në një spital privat në Tiranë, u dënua me 1 vit burg nga gjykata e kryeqytetit për akuzën
PD i kthen përgjigje Ramës për "shakanë" e 1 Prillit Partia Demokratike ka reaguar pas shakasë që Rama kishte postuar në “Facebook” kur thoshte se kishte pranuar qeverinë te
Ja sa vite mund të dënohet Hakan Shukur nëse arrestohet Hakan Sukur rrezikon të marrë një dënim të rëndë nëse arrestohet nga autoritetet turke. Media të ndryshme shkruajnë se d
Spanja-Turqia, ja formacionet zyrtare Pas një orë luhet ndeshja e fundit e xhiros së dytë të Grupit D. Sapo janë bërë të ditura 11-shet e përzgjedhura nga kam
Juve kërkon Calhanoglu, por problem mbetet ... Juventusi që nga fillimi i sezonit vazhdon të vuajë mungesën e një trekuartisti. Pas dështimit të tratativave me Mario G
Pas Draxler dhe Gotze një tjetër "gjerman" për Juventusin Fabella me numrin 10 pëfundoi në shpinën e Paul Pogba. Një sinjal i fortë ky edhe për merkaton e Juventusit.: francezi n
Ish futbollisti Hakan Sukur, kandidat i pavarur në Zgjedhjet në Turqi (VIDEO) Ish futbollisti i famshëm i Kombëtares turke dhe Galatasarayit, Hakan Sukur, ka disa vite që i është futur politikës, nd
Leverkusen fiton kundër Atletikos (VIDEO) Leverkusen ka arritur të mposhtë me rezultatin minimal 1-0 Atletiko Madridin. Gjermanët kanë mundur të sigurojnë një