999 rezultate për

hajvalia

Sot radhën e shkyçjeve e ka Hajvalia Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” ka paralajmëruar se banorët e fshatit Hajvali do të shkyçen individualisht
Ndodh në Kosovë: Hajvalia fiton 21:0 Hajvalia ka fituar 21:0 ekipin e Ulpianës në Ligën e Futbollit të femrave. Ekipi i vajzave të Hajvalisë nuk njeh konk
Prishtina mposhtet në shtëpi nga Hajvalia (VIDEO) Prishtina është mposhtur në shtëpi nga Hajvalia me rezultatin e pastër 0-2 duke u ngjitur në kuotën e 35 pikëve. Go
Meda kërcënon FFK-në me tërheqjen nga liga, Vokrri i përgjigjet: Mundemi edhe pa juve Presidenti i Hajvalisë, Mehedin Përgjegjaj (Meda) ka shpërthyer në akuza pas ndeshjes Hajvalia – Besa (1:3). Hajvalia
Hajvalia kërkon të "shpëtojë" Milanin Hajvalia kërkon të "shpëtojë" Milanin. Sapo kanë mësuar se në kushtet e reja të krizës Milani ka vendosur të nxjerrë në
Hajvalia-Ferizaj, nuk ka fitues në Prishtinë Hajvalia nuk arrin të mbyllë me fitore fazën e parë të sezonit në Superligën e Kosovës. Ekipi i drejtuar nga Sunaj Keci
"Suarez thuaj po Hajvalisë" Luis Suarez është dënuam me katër muaj pezullim nga futbolli, por ai e ka një alternativë për të luajtur gjatë këtyre mu
Disa lagje të Prishtinës sot pa ujë “Bregu i Diellit” (zona jug, lindje , perëndim dhe zona qendër e kësaj lagjeje), “Konviktet”, “Matiçani”, “Taslixhe”, “T
Hajvalia mposht Llamkos-in dhe i shkëputet zonës së ftohtë Llamkos Kosova, skuadra kryesuese e Superligës së Kosovës pësoi humbjen e dytë në këtë sezon, teksa u mposht me rezultat
Tifozët futen në fushë, ndërpritet ndeshja Drita-Hajvalia Ndeshja ndërmjet Dritës dhe Hajvalisë është ndërprerë në minutën e 73-të. Shkak i kësaj ndërprerjeje ishte futja e tifoz