999 rezultate për

hajro

Armiq të Altin Dardhës: Krimet e tmerrshme të bandës së Byniamin Hajros që u ekstradua dje Wshtë ekstraduar nga Gjermania Byniamin Hajro, njëri prej pjestarëve të bandave të tmerrshme të Beratit. Hajro akuzohet
Ekstradohet nga Gjermania Byniamin Hajro, dogji të gjallë 2 të rinj në '98-tën Byniamin Hajro, 56 vjeç i shpallur në kërkim ndërkobëtar është ekstraduar nga Gjermania drejt vendit tonë. Hajro rezu
Shkarkohet nga detyra kryetarja e Gjykatës së Tiranës Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar paraditen e kësaj të hënë kryetaren e Gjykatës së Tiranës, Enkeledi Hajr
SP wins in Kolonja, Rama wants Basha to read the result and reflect In his first reaction after the win of the Socialist candidate in Kolonja, PM Edi Rama thanked all those who supported a
Pranga 46 vjeçarit që aksidentoi një grua në Vlorë Një 46 vjeçar është arrestuar, pasi ka aksidentuar me mjetin e tij një grua, e cila ndodhet jashtë rrezikut për jetën. A
"Tradhëtari" çon Bosnjen drejt Brazilit, çmendet komentatori (VIDEO) Futbollisti 22-vjeçar i Grasshopers Izet Hajroviç është cilësuar si "tradhëtar" për shumë kohë në Bosnje pasi refuzoi pë
Doli në qarkullim libri “Midis Ankarasë dhe Tiranës, 1990-2000” Doli në qarkullim libri “Midis Ankarasë dhe Tiranës 1990-2000”, i publicistit Hajro Limaj, ish atashe ushtarak i Republ