999 rezultate për

hajrit

Rrëmbimi i Jan Prengës, Gjykata liron babain e Altin Hajrit Gjykata ka liruar sot nga burgu shtetasin Bajram Hajri, i cili është një nga të akuzuarit për rrëmbimin e Jan Prengës.
Rrëmbimi e Jan Prengës, Gjykata Speciale vendos sekuestro për 3 e pronat Altin Hajrit Ditën e sotme Gjykata Speciale ka dhënë sot vendimin për vendosjen nën sekuestro të pronave të disponuara nga shtetasi A
Zbardhet dëshmia e bashkëshortes së Altin Hajrit: Resortin e menaxhon vjehrra Altin Hajri është një prej personave të shpallur në kërkim nga policia për rrëmbimin dhe zhdukjen e Jan Prengës. Poli
Sekuestrimi i resortit luksoz, flet gruaja e Altin Hajrit Teksa forcat e ndërhyrjes së shpejte u zëvendësuan me bujë në hyrje të resortit Golden nga Operacioni Forca e Ligjit, po
Gruaja e Altin Hajrit: Në dhjetor u kthye në Shqipëri, bëri 2 vite burg në Holandë! Teksa forcat e ndërhyrjes së shpejte u zëvendësuan me bujë në hyrje të resortit Golden nga Operacioni Forca e Ligjit, p
Dosja i kalon SPAK-ut! Publikohen pamjet e sekuestrimit të pasurisë së Altin Hajrit (VIDEO) Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga fillimi i operacionit Forca e Ligjit dhe sekuestrimin e kompleksit “Golden” në
Babai i Elton Hajrit mohon akuzat ndaj të birit: E kanë arrestuar kot! Babai i të arrestuarit si i dyshuar për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës, Elton Hajrit, tha përpara kamerave se djal
Dëshmia e Elton Hajrit: Punoja kamarier, s’kam lidhje me rrëmbimin e Prengës! Elton Hajri është kushëriri i vëllezërve Altin dhe Leonard Hajri. Ai është arrestuar pasi sipas policisë dhe prokuro
PSD ia kthen LDK-së: Nuk ka asgjë të hajrit nga ju Sekretari i përgjithshëm i LDK-së, Ismet Beqiri, e ka quajtur PSD-në “pampersa të demokracisë”. Mirëpo, sot, zëdhënë
Rama u përgjigjet qytetarëve: Po i madh jam, 198 cm Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ka prezantuar projektin për rrugën e re Thumanë-Fushë Krujë-Kashar, pjesë e Prog
Lukaku shpreson për një merkato të hajrit në verë Manchester United është duke bërë gati disa surpriza në tregun e transferimeve në verë, për të cilat sulmuesi Romelu Luk
Pogba vuan shumë, United dëshiron ti gjejë një ortak të hajrit Sipas mediumit britanik Daily Express, Unitedi do t’i japë përparësi një mesfushori në verë për të ndihmuar Pogban për m
Shokon gjyshi i të miturës së përdhunuar nga 49-vjeçari: S'ishte e hajrit Kuçova është tronditur rëndë pasi një 13-vjeçare ka denoncuar në polici se është përdhunuar nga një 49-vjeçar. Ndërsa
“Pash Zotin, vishu dhe gjej një punë të hajrit” (FOTO LAJM) Gazetari amerikan, Piers Morgan, njihet për analizat e tij të drejtpërdrejta lidhur me femrat e famshme. Dhe persona
Ministri i Berishës kritikon Bashën për listën: Daltë e hajrit Lista e PD për zgjedhjet e 25 qershorit ka shkaktuar pakënaqësi të mëdha në rradhët e demokratëve. Ish-ministri i Ja
Bregu vazhdon akuzat ndaj Bashës: PD, në asnjë rrugë të hajrit... Deputetja demokrate Majlinda Bregu vazhdon të kritikojë Partinë Demokratike për shkak të bojkotit dhe mos marrjes pjesë
KOMENT/ E rrallë, një debat i hajrit në Kuvend Parlamenti nuk i ka shpëtuar as sot debateve “poshtë brezit” mes deputetëve të maxhorancës dhe atyre të opozitës, nisur
BBC: "Identitet", e vetmja këngë e hajrit rock (VIDEO) Shqipëria nuk u kualifikua për në finalen e Eurovizionit këtë vit. Por nuk ishte e vetmja këngë që u skualifikua në gjys