E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
999 rezultate për

hajredin

Si eskaloi situata kur Kabashi i akuzoi si tradhëtarë Hajredin Kuçin dhe Nait Hasanin Në 20-vjetorin e masakrës që forcat serbe orkestruan ndaj të burgosurve në burgun e Dubravës, situata eskaloi kur ish-i
Zbardhet letra e pendesës së gjykatësit që pushkatoi Don Shtjefë Kurtin (DOKUMENT) Prokurori dhe gjykatësi që çuan drejt pushkatimit Dom Shtjefën Kurtin, i akuzuar për “sabotim dhe agjitacion e propagand
Daçiç nxjerr sekrete, gjatë një takimi të dialogut u rraha me këtë ministër të Kosovës Ministri i jashtëm serb, Ivica Daçiç ka konfirmuar atë që ka thënë Vuçiçi lidhur me një rast kur gjatë një takimi me del
Del në skenë Kuçi, sulmon dialogun që udhëheq Thaçi Ish-zëvendëskryeministri Hajredin Kuçi ka kritikuar dialogun që po zhvillohet me Serbinë, duke thënë se ky dialog nuk ka
BDI e kompromentuar në duart e një funksionari të LSDM, ja kush e thotë Ish-ministri i financave, Xhevdet Hajredini në emisionin “ Pa teklif” në Almakos, ka paralajmëruar se në bisedimet e fsh
"Syri i Popullit" do t'i bënte atentat edhe Hajredin Kuçit Murat Jashari i ka rrëfyer para hetuesisë dy versione rreth atentatit ndaj avokatit Azem Vllasi. Herën e parë ka thën
Ndërron jetë ish-ushtari i UÇK-së që u dënua nga Tribunali i Hagës (FOTO LAJM) Sot ka ndërruar jetë Hajredin Balaj, ish-ushtar i UÇK-së, i cili ishte dënuar me 13 vjet burg nga Tribunali i Hagës.
Dikur në burg ndërsa sot festojnë ditëlindje Deputeti i PDK-së, Nait Hasani, nën tingujt e këngëve patriotike po e feston ditëlindjën e 53. Ai zgjodhi që çastet f
PDK zbulon kandidatin për kryetar të Podujevës Hajredin Hyseni do të jetë kandidat për kryetar të Komunës së Podujevës nga radhët e PDK-së. Lajmin e bëri të ditur s
Plot me burra, kjo është lista e PDK-së Lista e PDK-së për zgjedhjet e 11 qershorit kryesohet nga lideri Kadri Veseli, ndërsa më pas radhiten Enver Hoxhaj, Hajr
"300 euro për një herë", rrjeti i prostitutave të luksit nga polici Elton tek taksisti Hajredin (FOTO LAJM) Policia ka shkatërruar në mënyrë të vazhdueshme grupe kriminale të prostitutave të luksit në Tiranë ndërkohë që kohët e
Ja zinxhiri i vrasjeve që çoi në atentatin ndaj Hajredin Lleshit në Mat Hajredin Lleshi, i ekzekutuar mbrëmjen e të dielës në fshatin Rukaj nga së paku dy persona, është vëllai i tretë që vrit
"Seks për 300 euro", lëvizjet e taksistit zbuluan prostitutat "VIP" Një taksist është dërguar në gjyq, pasi është zbuluar se transportonte një grup të ashtuquajtur "Prostitutat VIP", pasi
"Rama të thërrasë në takim edhe Zoran Zaevin" Ish-ministri i Financave i Maqedonisë Xhevdet Hajredini, në një intervistë në emisionin "Click Plus" të "TV21", ka thënë
Ja kush është personi që goditi qytetarin në Hasanbeg (VIDEO) Ish-kryeministri dhe kryetari i VMRO'së Nikolla Gruevski, së bashku me kreun e Qytetit të Shkupit Koce Trajanovski, janë
Dhurata Hoxha zëvëndëson Hajredin Kuçin? Kryeministri i Republikës, Isa Mustafa javë më parë emëroi Hajredin Kuçin në pozitën e zëvendëskryeministrit të Kosovës,
Kuçi lë Drejtësinë Hajredin Kuçi mësohet se dëshiron që të japë dorëheqje nga posti i ministrit të Drejtësisë për ta ushtruar vetëm funksio
Ambasadori Delawie mbështet EULEX-in në reagimin ndaj Hajredin Kuçit Ambasadori i SHBA-ve në Kosovë, Greg Delawie ka mbështetur plotësisht qëndrimin e Misionit të EULEX-it në reagimin e tyr
EULEX anulon takimin me Hajredin Kuçin: Ndërhyn në gjyqësor Takimi i paralajmëruar për sot i EULEX-it dhe zyrtarëve të lartë të gjyqësorit të Kosovës, duke përfshirë Ministrin e Dr
Hajredin Kuçi, zëvendëskryeministër Partnerët e koalicionit qeverisës, Partia Demokratike e Kosovës dhe Lidhja Demokratike e Kosovës pritet që shumë shpejt