999 rezultate për

haji

Sulm me bombë, shuhet një familje, 6 të vdekur Gjashtë persona kanë mbetur të vdekur gjatë një sulmi me bombë në veri të Afganistanit. Mësohet se mes viktimave katë
Hajini me gjithë lëkurë, këto fruta nuk kanë pikë vlere nëse i qëroni Sipas ekspertëve, duket se ngrënia e lëkurabve të frutave dhe perimeve mund të ndihmojë në përmirësimin e gjendjes suaj,
Futbolli shqiptar në zi! Ndahet nga jeta ish-trajneri i Kombëtares Një lajm i hidhur ka ardhur për futbollin shqiptar, pasi ditën e sotme është ndarë nga jeta Filip Xhaji. Kujtojmë se
Muhajir: Ndërmerrni sulme në gjithë botën Shteti Islamik ka kërkuar sot nga luftëtarët e kësaj organizatë që të vazhdojnë sulmet në të gjithë botën gjatë muajit t
Meta-Hajiyev: Shqipëria e angazhuar për forcimin e bashkëpunimit rajonal Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta, priti sot Sekretarin e Përgjithshëm të Asamblesë Parlamentare të Organizat
Hoxhaj, mirënjohje Ganës për njohjen e Kosovës Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka pritur sot në takim ambasadorin e Ganës në Turqi,
Ceremoni madhështore për martesën e princeshës nga Brunei (FOTOLAJM) Vajza e një prej njerëzve më të pasur të botës, sulltani i Bruneit Haji Hassanal Bolkiah martohet ndërsa ceremonia e mar
Mblidhen anëtarët e grupit të Shanghajit, Kryeministrat e Organizatës për Bashkëpunim në Shangai u takuan gjatë ditës së sotme në Shën Pertersburg me kryeministri