999 rezultate për

haje

Pyeti a mund t‘i jepte fëmijës 2 vjeç picë për mëngjes, gruan e "grijnë" me komente Një nënë ka ngritur debate të mëdha në rrjet pasi pyeti nëse duhet t;i jepte për mëngjes vajzës së saj 2 vjeç picë plot
Sa mjaltë duhet të hajë një i moshuar? Vlerat e mjaltit janë të veçanta për të gjitha moshat, duke filluar që nga fëmijët deri tek të moshuarit. Mjalti është
Rrëfehet gazetari: E bëra një spiunllik që në mëngjes Gazetari Agim Xhafka në një shkrim në rrjetet sociale ka ironizuar qeverinë e Rilinidjes. “E bëra një spiunllik që në
Djali 2 vjeç refuzon të hajë hamburgerin, nëna e rreh dhe i merr jetën Një nënë u dënua me 20 vite burg, e shpallur fajtore për vdekjen e djalit të saj 2 vjeç. Vogëlushi Anthony Bunn u rrah e
RAPORTI/ Politikanë miliarderë drejtojnë një popull që s'ka bukë të hajë Pasuria e kabinetit qeveritar, por edhe e deputetëve të Kuvendit të Kosovës kalon shifrën prej 1 miliard eurosh. Prej ty
Oktapodi tenton të hajë zhytësin (FOTO LAJM Një oktapod gjigant u përpoq të kafshonte një zhytës duke kapur keq me tentakula këmbën e tij dhe madje po mendonte edhe
Rama i kthehet studentit: Është se*si të më krahasosh, por do haje një plumb në kokërr të ballit Një nga studentët e pranishëm në takimin me Ramën në universitetin e Vlorës, nuk i ka kursyer fjalët, teksa me lot në sy
Mos e teproni, sa mjaltë duhet të hajë një fëmijë? Vlerat e mjaltit janë të veçanta për të gjitha moshat, duke filluar që nga fëmijët deri tek të moshuarit. Mjalti është
Kush do t'a hajë peshkun? Ftesa e pazakontë e Erdoganit për Putinin Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin dhe homologu i tij turk, Recep Tayyip Erdogan së shpejti do të takohen për të diskut
Krasniqi: Me Kukësin fitoj titullin, Partizani nuk bën hajër Gëzim Krasniqi vendosi të rikthehej në kampionatin shqiptar pas një përvojë 5-mujore tek Rabotnicki në Maqedoni. Mbrojtë
Mbretëresha i ndalon rreptësisht Meghanit të hajë këtë ushqim Tashmë që Meghan Markle është pjesë e familjes mbretërore, Dukesha e Sussex privohet nga një sërë gjërash. Edhe tek u
Ushqimet që duhet të hajë një i sëmurë me anemi Anemia është një ndër çrregullimet më të të gjakut, që rezulton nga pakësimi, rënia e numrit të rruazave të kuqe të gjak
Restoranti ishte i mbyllur, vogëlushi tenton të hajë nga reklama në rrugë (VIDEO) Ky vogëlush gjeti mënyrën se si të "ushqehej" pasi restoranti ku donte të hante ishte i mbyllur. Harvey Quesa nga Filipi
"Haje buk e gjizë", kryebashkiakja e LSI përplaset me deputetin socialist Ka plasur keq sherri mes kryebashkiakes së Prrenjasit Miranda Rira dhe deputetit të PS Nure Belba. Kryebashkiakia
Askush nga të ftuarit sdo mund të hajë tortën e dasmës së Meghan dhe princit Harry Pastiçeria e tortës së dasmës së Meghan Markle dhe Prince Harry është zbuluar se ndodhet në Londër. Mysafirët e ftuar
Kapen edhe 1.6 ton kokainë, klani kolumbian s'bën hajër pas aksionit në Durrës Droga e kapur në portin e Durrësit ditë më parë i përkiste grupit kriminal “Clan del Golfo”. Mësohet se ditën e sotme gr
Maradona akuzon sërish Icardin: Ai vetëm di të shkojë të hajë në shtëpinë e shokëve ​Diego Maradona vazhdon të kritikojë sulmuesin argjentinas të Interit, Mauro Icardi. Legjenda e futbollit botër
Qytetari paralajmëron Ramën: Kujdes, Meta do të t’a hajë kokën! Kryeministri Edi Rama u rishfaq dje para shqiptarëve pas një përiudhë pushimesh në Neë York. Gjatë konferencës së fu
Si e parashikoi Çani fundin e Tahirit: Do e “hajë” i pari (VIDEO) Gjendja ku aktualisht ndodhet ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri në lidhje me Prokurorinë, pasi kanë nisur hetimet
Ivanka Trump lë nam në Japoni, nuk di të hajë me shkop (FOTO & VIDEO) Vajza më e madhe e presidenti të ShBA-së Ivanka Trump këtë radhë mori pjesë në një vizitë zyrtare jashtë shtetit. Ajo