999 rezultate për

hajduti

"200 mijë euro udhëtim me avion privat", Berisha zbulon pse mungon Rama sot në Kuvend Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama ka munguar gjatë seancës Parlamentare. Për këtë mungesë, ish-kryeministri Sali B
Tragjedi! Kujtoi se ishte hajduti, burri vret gruan shtatzënë Një burrë në Florida qëlloi për vdekje gruan e tij, pasi kujtoi se ishte një i huaj në shtëpi. Tragjedia ndodhi të më
E dashura "çon" në pranga super-hajdutin shqiptar që vodhi në 7 qytete Një 22 vjeçar shqiptar i arratisur u gjet dhe u arrestua nga policia italiane për një duzinë vjedhjesh në apartamente dh
Vëlla me hajdutin problematik, ky është autori i plagosjes te "5 Maji" Kevin Cungu plagosi mbrëmjen e sotme në Tiranë, shokun e tij, Rexhep Xhekjen. Dy të rinjtë u përfshinë në një sherr n
I dënuar 4 herë, kapet hajduti i portofolave në Tiranë Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 54-vjeçar, i cili akuzohet se ka vjedhur portofolat e disa qytetarëve. I arre
Mbrojtësi i United bëhet hero në vendlindje, ndjek dhe kap hajdutin në rrugë Në fushën e lojës njihet si një mbrojtës luftarak, që ndjek kundërshtarët për 90 minuta, me qëllim që të mos i lejojë at
"Të mbyti virusi moj nëno", hajduti i këput me lezet varësen e floririt të moshuarës Pasi u kujdes gjithë ditën për mbesën, një 63-vjeçare u sulmua rrgës për në shtëpi nga një hajdut i cili përpara se ta g
Vëllezërit pikasën hajdutin në arën me misër, si ndodhi vrasja në Xhafzotaj Mbrëmjen e djeshme, shtetasi Fiqeri Çalliku mbeti i vrarë i qëlluar me një mjet prerës, nga hajduti që i kishte hyrë në
Kapet "hajduti" i LSDM-së, Den Doncev (VIDEO) Një video në të cilën ish-drejtori i Fondit të Shëndetit, Den Donçev, është filmuar me një grumbull parash në duar në nj
Basha i përgjigjet Ramës: Shqipëria do të shpëtojë prej këtij hajduti ordiner "Ai shfrytëzoi edhe pandeminë për të vjedhur, për të shkaterruar teatrin, për të grabitur pasuritë publike dhe i la njer
E pazakontë! Hajduti kapet mat lakuriq në dollap (FOTO LAJM) Ashley Bouen u arratis pasi tentoi të vidhte një dyqan cigaresh në Endon. Në këtë tentativë ai ishte edhe me një bash
"E thirra doktorin të të bëjë gjilpërën", 3 shprehje të tmerrshme që fëmijët s'duhet t'i dëgjojnë “Mos bëj kështu se i them policit”. “E thirra doktorin që të të bëjë gjilpërën?”. “Po bërtite vjen hajduti dhe të merr”.
"Ta numërova në lule të ballit”, gruaja rrëfen tmerrin teksa u përball me hajdutin në dhomën e gjumit Mbrëmjen e djeshme në qytetin e Durrësit u plagos me armë në këmbë Rexhep Terziu, nga një 27 vjeçar që tentoi të grabist
Tentoi të grabise dyqanin, pronarja qëllon me armë hajdutin (VIDEO) Pronarja i një dyqani me akullore në Teksas dhe burri u përballën me një situatë shumë të keqe, ku një hajdut u përpoq
Luhet sot derbi i Romës, hajduti që vodhi farmacinë: Sa keq që nuk do jem në stadium Sot në orën 18:00 luhet derbi i kryeqytetit italian, Roma-Lazio. Si zakonisht, derbi merr një përjetim ndryshe dhe kësht
Vodhi brenda makinës pa u menduar dy herë, kapet hajduti në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një person i cili ka grabitur në makinën e një shtetasi portofolin dhe dy celularë, por f
Kosovarit i grabisin targën 11 mijë franga, shpërblimi prej 1000 frangash fut në kurth hajdutin Një 31-vjeçari nga Kosova të quajtur Fidan Imerit i kanë vjedhur targat e makinës së tij. Por ajo që është interesante n
Hyri për të grabitur në fast-food, hajduti e zë gjumi pasi ushqehet (VIDEO) Një person hyri brenda një fast-food-i në Gjeorgji për të grabitur, por së pari vendosi të gatuante diçka për veten.
Aksion i befasishëm i policisë, kapet hajduti brenda në banesë Pas një aksioni të Policisë së Korçës, shoqërohet në komisariat një person, ndërsa një tjetër u shpall në kërkim, për vj
Hyri për të grabitur në fast-food, hajduti ha dhe e zë gjumi brenda (VIDEO) Një person hyri brenda një fast-food-i në Gjeorgji për të grabitur, por së pari vendosi të gatuante diçka për veten.