999 rezultate për

hajdut

Grabitet farmacia në kryeqytet, hajduti i drejton armën lodër punonjëseve Një farmaci në kryeqytet ka rënë pre e grabitjes. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes, ku një person ende i paidenti
Hajdutët u pikasën nga zonja e u përleshën me kryefamiljarin, detaje nga grabitja në Kavajë Një grabitje në tentativë ka ndodhur në Kavajë mbrëmjen e sotme. Ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme n
Kush është hajduti 50 vjeçar që tentoi të grabiste kambistin Një nga autorët e grabitjes së kambistit në Korçë, i cili po merr mjekim në spitalin rajonal është shtetasi Agim Çaçi 50
I grabitën shtëpinë për të katërtën herë, si kambisti në Korçë mbajti hajdutin deri sa mbërriti policia Pas lajmit lidhur me grabitjen e banesës së një kambisti në Korcë, policia ka dhënë informacionin zyrtar. Mësohet se
Mjekë heronj, shtrijnë në tokë hajdutin që tentoi t'i vidhte autoambulancën Një burrë në Britaninë e Madhe, ka tentuar të grabisë një furgon ambulance, e cila ishte e parkuar në anë të një rruge t
SKANDAL/ Hajdutët vjedhin shtëpinë e legjendës Paolo Rosi gjatë orës që ai po varrosej Një skandal i paprecedentë është shënuar ditën e djeshme në provincën e Arezos. Hajdutët javë futur brenda shtëpisë së P
PEQIN/ Nga makina tek gjelat e detit, hajdutët bëjnë namin në tërë fshatin Një fshat në Peqin, në fshatin Gjocaj ka rënë pre e një grupi hajdutash. Burimet bëjnë me dije se grabitësit kanë mun
Grabitet farmacia në Durrës, hajdutët vjedhin gjithçka Mbrëmjen e së premtes në Durrës, një farmaci ka rënë pre e një grabitjeje. Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes
Publikohet audio e Maradonës: Vajzat e mia hajdute, nuk u lë pasuri Prezantuesja e njohur italiane, Barbara d’Urso, ka publikuar detaje tronditëse mbi jetën private të Diego Armando Marado
Grabitje si në filma, hajdutët vishen si punonjës e vjedhin 50 mijë euro mall në shtëpinë e shkodranit Një shtëpi 2-katëshe në njësinë Dajç të bashkisë Shkodër është grabitur në mënyrë spektakolare. Gjithçka u zbulua tre di
"200 mijë euro udhëtim me avion privat", Berisha zbulon pse mungon Rama sot në Kuvend Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama ka munguar gjatë seancës Parlamentare. Për këtë mungesë, ish-kryeministri Sali B
Si në filma: I vendoset eksploziv bankës, hajdutët grabisin bankomatin Grabitësit e një banke në Prishtinë kanë pritur orën 5 e 30 të mëngjesit për tu hedhur në veprim. Policia njoftoi se per
Hajdut bankash dhe shitës droge, OFL godet tre të dënuarit e radhës në Vlorë Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre shtetasve banues n
"I vuri pistoletën në kokë vajzës 1 vjeçe", rrëfimi i gruas për përballjen me hajdutët në banesë “Dy persona gjendeshin në korridorin e shtëpisë me kapele në kokë. Sapo mbërrita dhe i pyeta çfarë donin në shtëpinë to
Tragjedi! Kujtoi se ishte hajduti, burri vret gruan shtatzënë Një burrë në Florida qëlloi për vdekje gruan e tij, pasi kujtoi se ishte një i huaj në shtëpi. Tragjedia ndodhi të më
E dashura "çon" në pranga super-hajdutin shqiptar që vodhi në 7 qytete Një 22 vjeçar shqiptar i arratisur u gjet dhe u arrestua nga policia italiane për një duzinë vjedhjesh në apartamente dh
I dënuari me 217 vjet për vrasjen e 48 të burgosurve nuk ka asnjë pendesë: Ishin përdhunues dhe hajdutë Një vrasës serial i mbiquajtur ‘Luciferi’ ka thënë së fundmi se nuk ka asnjë pendesë për vrasjen e 48 të burgosurve.
I moshuari habit policinë: Ndihem në siklet tani, unë jam bërë gjysh 6 herë, s'jam hajdut "Fajet i ka rakia". Një i moshuar i vendosur në pranga pasi u zbulua nga këqyrja e kamerave të sigurisë në një lokal, kë
"Po të jesh 2 metra, nuk je hajdut", Sonila Meço ironizon keq Edi Ramën "Ke parë ndonjëherë hajdut 2 metra ti? Ke parë të kapet ndonjë hajdut 2 metra? Nuk ka, ta harrosh". Pas kësaj deklara
5 vjeçari hero, mbron familjen nga hajdutët (VIDEO) Heronjtë e vërtetë nuk janë ata që shohim nëpër filma, por janë ata që janë të gatshëm të sakfrikojnë cddo gjë për njerë