999 rezultate për

hajde

Zhgënjen Chelsea, Newcastle e mposht në sekondat e fundit (VIDEO) Newcastle ka arritur të marrë një fitore të madhe ndaj Chelsea në shtëpi me rezultatin 1-0, me një gol të shënuar në min
Dëshmia e gruas korçare tri vite pas krimit: Adelina hajde se të vranë djalin Nëna e Marselit, Adelina Trimi, tregon se u njoftua nga vëllai i saj për ngjarjen e rëndë. Ajo shprehet se në vrasjen e
DOSJA/ Si ndodhi vrasja e dyfishtë në Patos pas sherrit për motrën: Hajde sqarohemi “Hajde të sqarohemi pak…”, kjo frazë e më pas goditjet me leva kanë paraprirë vrasjen e dyfishtë pranë Poliklinikës së P
I dështojnë batutat, Rama bën për të qarë një fëmijë në Krujë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama njihet për batutat e tij me qytetarët, por pasditën e sotme është sjellë "keq". Gjatë një vizi
Kamarieri shqiptar surprizon kryeministrin në Itali, Rama: Hajde këtu mor figurë (VIDEO) Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama ndodhet në Itali për të dhënë një intervistë për emisionin e gazetarit Bruno Vesp
Braçe-Bashës: "Po hajde o njeri nuk të hamë" , të hysh te dera e të kthehesh nuk bën Erion Braçe ka reaguar lidhur me vizitat e kryedemokratit Basha ndaj të prekurve të tërmetit. Me nje shenim ne faqen
Rama-Lleshajt: E sheh që ke çfarë të shohësh o Sandër Kryeministri Edi Rama ditën e sotme po viziton të prekurit nga tërmeti në qytetin e Laçit. Bashkë me të është dhe min
"Hajde dajë më merr në krahë": Si i shpëtoi tërmetit vajza në karige me rrota Jorida është një tjetër e shpëtuar nga tërmeti i 26 nëntorit. 35 vjeccarja, e ulur në karige me rrota u shpëtua nga
"Babi hajde te shtëpia, kam frikë", efektivi i Reneas i kërkon falje të birit (VIDEO) Një prej heronjve, efektiv i repartit RENEA ka publikuar në Instagram pamje nga operacioni i shpëtimit të një familjeje
"Hajde ma bëj dhe ti të jemi njësoj", 40-vjeçari akuzon kushëririn për përdhunim Një ngjarje sa e rëndë edhe e pakuptueshme është paraqitur në Gjykatë pasi një 40 vjeçar ka qëlluar me thikë djalin e x
Fevziu fton ministrin e Brendshëm në Bllok: Hajde shih banditët e rrugëve Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur edhe për krimin e organizuar teksa ishte i ftuar në emisionin “Opinion”.
180 mijë euro për këngën e inagurimit të stadiumit? Reagon ashpër Ardit Gjebrea (FOTO LAJM) Jemi shumë pranë inagurimit të stadiumit më të ri në Shqipëri, Arenës Kombëtare dhe si rrjedhim, lajmet rreth këtij impi
"Më thonin hajde pas 2 muajsh", aktori i Portokallisë tregon si u bë pjesë e spektaklit (VIDEO) Erdit Asllanaj është një nga aktorët më të njohur të "Portokallisë" e që na ka bërë gjithnjë të qeshim me humorin e batu
Fjala fyese që Edi Rama i dërgoi Kujtim Gjuzit: Mos hajde si pede*ast në Kuvend! Janë zbuluar mesazhet kërcënuese që deputeti Kujtim Gjuzi pretendon se ia ka dërguar kryeministri Edi Rama. Në foto
"Hajdeni se ndodhi tragjedia", si ndodhi krimi i rëndë mes shqiptarëve në Itali Mediat italiane kanë publikuar detaje të tjera nga sherri mes shqiptarëve që përfundoi me një vrasje në Nettuno të Itali
Rama sherr me Mark Markun: Bëje atë dreq pyetje, hajde rrihemi pra Kryeministri Edi Rama është përplasur mbrëmjen e sotme me profesorin Mark marku që ka qenë edhe deputet në Partinë Demok
Arta Dade tallet me parlamentin e opozitën e re: Hajde hajde si ka vajt puna Ish-ministrja e Jashtme, Arta Dade ka komentuar zhvillimet politike në Shqipëri. E ftuar këtë të mërkurë në rubrikën
Kolegët deputetë s’i marrin seriozisht projekt-rezolutën, Hajdari: Lini kafet e hajdeni në sallë (VIDEO) Në seancën e sotme plenare në Kuvend po diskutohet mbi projekt-rezolutën e propozuar nga deputetet Senida Mesi dhe Rudin
Banori tregon tmerrin: Më tërhoqën zvarrë, ja si më shqyen, hajdeni pas orës nëntë shikoni ç' nodh në Astir Janë arrestuar pranë Gjykatës Penale në Tiranë 2 banorë të zonës së Astirit të cilët ndodheshin aty për të kërkuar lirim
Hajde flemë bashkë! Bebe Rexha fton meshkujt në mes të rrugës (VIDEO) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar një postim në rrjete sociale me shprehjen e pazakontë për një