999 rezultate për

hajdarmataj

Prela flet pas bombave të "Bild": Çfarë ndodhi me dosjen e bujshme 339, kush nxorri përgjimet Drejtuesja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela ka dalë në një konferencë për shtyp pas nxjerrjes së përgjime
Hajdarmataj akuza të rënda ndaj Markut: Ke shkatërruar dosje të zyrtarëve Në analizën vjetore të punës të Prokurorisë së Krimeve të Rënda, ish-drejtuesi i Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj ka r
Ish-drejtori i Policisë: Gjyqtarët kanë presion nga politika Arben Hajdarmataj, ish-drejtues i Policisë së Shtetit ka deklaruar se vendimi që Gjykata ka marrë për Dritan Dajtin vjen
Hajdarmataj "plas" provat: Tahiri ndërhyri në TIMS për Habilajn Ditën e sotme në seacën ndaj Tahirit janë zbuluar disa nga provat kundër Saimir Tahirit. Sipas prokurorit të Krimeve
Do lirohet apo jo? Hajdarmataj nuk i ndahet Tahirit në sallën e gjyqit Pavarësisht se Besim Hajdarmataj u shkarkua nga kreu i Krimeve të Rënda nga Arta Marku, ai vazhdon të jetë sërish prokur
Jo vetëm Hajdarmataj, të tjerë drejtues pritet të ndryshohen te Krimet e Rënda Drejtuesja e re e komanduar në krye të Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela, ende nuk ka zhvilluar një mbledhje
Zbulohet pse u largua Hajdarmataj, prokuroria nis veprimet për arrestimin e Llallës Prokuroria e Krimeve të Rënda sot ka regjistruar dosjen për hetimin e ish kryeprokurorit, Adriatik Llalla. Prokurori
Avokati i njohur: Hajdarmataj u shkarkua për të arrestuar Llallën Avokati i njohur Genc Gjokutaj ka rrëfyer arsyen se pse sipas tij u shkarkua nga detyra si Kreu i Krimeve të Rënda. G
Ish-ministri për Arta Markun: Hoqi Hajdarmatajn, po punëson shoqet e saj Ish ministri i PD Besnik Mustafaj i ftuar në News24 ka komentuar shkarkimin e Besim Hajdarmataj, duke theksuar se Arta M
Rama sulmon Prokurorinë e Krimeve të Rënda pas shkarkimit të Hajdarmatajt Kryeministri Rama ka bërë akuza të rënda ndaj Prokurorisë së Krimeve të Rënda lidhur me atë që ai e cilësoi taposje e he
Pse u shkarkua Hajdarmataj? Ngjela tregon lidhjen me kokainën në Durrës Ditën e djeshme u shkarkuar nga detyra kreu i Prokurorisë së Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj. Ndërkohë që në medi
A shpëtoi Tahiri? Hajdarmataj i jep lajmin e keq Vendimi i Arta Markut për shkarkimin ndaj detyra e kreut të Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmataj, ishte i
Zbardhet detaji/ Ja pse u shkarkua Hajdarmataj dhe u emërua Prela Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku, shkarkoi sot nga detyra e kreut të Prokurorisë së Krimeve të Rënda,
Reagon Hajdarmataj: Kam në dorë dosjen Tahiri Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme Arta Marku shkarkoi të mërkurën nga detyra kreun e Prokurorisë për Krimet e Rënda
Lokali i gjykatësve dhe prokurorëve, ky është vendi "sekret" ku u takuan Prela dhe Hajdarmataj Vendimi i sotëm i Arta Markut për të shkarkuar Besim Hajdarmatajn nga detyra e Kryeprokurorit të Prokurorisë së Krimeve
Sot e shkarkoi nga detyra, por ja çfarë vlerësimi bënte në janar Marku për Hajdarmatajn Kryeprokurorja Arta Marku ka larguar nga detyra kryeprokurorin e Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmatajn, duke e zëvendësua
U shkarkua sot, si Hajdarmataj kërkonte me ngulm arrestimin e Saimir Tahirit (VIDEO) Pa dhënë asnjë shpjegim, kryeprokurorja Arta Marku shkarkoi sot nga detyra kryeprokurorin e Krimeve të Rënda, Besim Hajd
Liroi djalin e Ruçit, Marku emëron të besuarën e saj në vend të Hajdarmatajt Shkarkimi i prokurorit të Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj ishte një lëvizje e papritur e kryeprokurores Arta Marku.
4 vepra penale, kush e ka në dorë "kokën" e Adriatik Llallës? Pavarësisht se ish-kryeprokurori Adriatik Llalla hoqi dorë nga detyra dhe çdo funksion në sistemin e Drejtësisë, ai nuk
Operacioni në Itali me 43 të arrestuar, kreu i Krimeve të Rënda jep detaje Kreu i Prokurorisë së Krimeve të Rënda Besim Hadarmataj ka dalë sot në konferencë bashkë me prokurorët italianë nga Bari