999 rezultate për

hajdarit

Teuta nuk gjeti vend tjetër, por nga kuvendi uron ditëlindjen e djalit të Hajdarit Ka kohë që në Kuvendin e Kosovës punimet nuk janë zhvilluar si duhet. Përpos kësaj deputetët shpesh janë të pavëmends
Izet Haxhia zbulon planin sekret pas vrasjes së Hajdarit Izet Haxhia ka treguar planin që fshihej pas vrasjes së Azem Hajdait duke thënë se qëllimi ishte që të nxitej trafiku i
Akuzohet se i vrau babain, çfarë thotë Rudina Hajdari për Sali Berishën Rudina Hajdari është vajza e Azem Hajdarit i cili u vra në 1998 pranë selisë së PD-së. Prej 7 muajsh, Rudina është d
Sot do të mbushte 55-vjeç, dalin fotot e rralla të Azem Hajdarit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Azem Hajdari do të festonte 55-vjetorin e lindjes së tij (1963-11 mars- 2018). Hajdari u vra më 12 shta
Rrëfimi prekës i fotografit që shkrepi foton e fundit të Azem Hajdarit Fotografi Felix Bilani me anë të një rrëfimi prekës ka treguar momentet e fundit të Azem Hajdarit. Bilali i cili ka b
"Duhej të vritej Berisha", detajet e tmerrit nga vrasja e Azem Hajdarit Çështja e vrasjes së Azem Hajdarit ka pikëpyetje të mëdha. Edhe pas shumë vitesh, mbi vrasjen e Hajdarit hidhen akuza të
Pse e vrau Berisha Azem Hajdarin? Haxhia habit me përgjigjen e tij Vrasja e Azem Hajdarit vazhdon të jetë një "plagë" në drejtësinë shqiptare. Edhe pse kanë kaluar shumë vite, rreth k
Klosi flet për vrasjen e Azem Hajdarit dhe përfshirjen e Berishës Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi, i përgjigjet ish-truprojës së Presidentit Berisha, Izet Haxhia, duke i cilësuar të pabaza
Izet Haxhia kërcënon Berishën me bisedat e gjetura në telefonin e Azem Hajdarit Izet Haxhia pret të ekstradohet në Shqipëri pas vendimit të Gjykatës së Lartë të Turqisë. Në një intervistë për "Dita",
E BUJSHME/ Minat me telekomandë që vranë Haklajt, ishin për politikanin e rendësishëm shqiptar (VIDEO) Izet Haxhia, ish truproja i Sali Berishës, ne kohen kur ky i fundit ishte President i Shqipërisë, i dënuar në mungesë me
Izet Haxhia rrëfen provën që "fundos" Berishën për vrasjen e Azem Hajdarit Izet Haxhia, ish-truproja i Sali Berishës ka marrë në dorë vendimin e ekstradimit në Shqipëri. Dy ditë më parë, Gjyka
Ish-truproja e Berishës tregon klanin mafioz që urdhëroi vrasjen e Hajdarit Izet Haxhia, ish-truproja i Sali Berishës ka marrë në dorë vendimin e ekstradimit në Shqipëri. Dy ditë më parë, Gjyka
Gazeta e PD-së zbardh një plan për vrasjen e Sali Berishës Gazeta zyrtare e Partisë Demokratike, RD ka zbardhur detaje të reja nga dosja e vrasjes shtetërore të Azem Hajdarit.
E BUJSHME/ Turqia ekstradon Izet Haxhinë, akuzohet për vrasjen e Hajdarit Gjykatat e lartë e Turqisë vendosi ekstradimin e ish truprojës së Sali Berishës në Shqipëri. Izet Haxhia, i cili prej
Zuri vendin e Hajdarit në Kuvend, Rudina rrefen marrëdhënien me Berishën Rudina Hajdari është një ndër deputetet më të reja në Kivendin e Shqipërisë. Pavarësisht moshës së re dhe mungesës s
Ibrahim dhe Qerim Kelmendi dhanë urdhër për vrasjen e Smail Hajdarit dhe Tahir Zemajt Vrasja e deputetit të LDK'së, Smail Hajdari, dhe ajo e Tahir Zemajt, është bërë me urdhër të vëllezërve Ibrahim dhe Qeri
Tymosi hashash tek varri i Azem Hajdarit, dy djemtë dhunojnë keq të riun Ditën e djeshme dy djemtë e Azem Hajdarit janë arrestuar nga policia e Shkodrës pasi rezultonin përsona në kërkim me aku
Rrahën e plagosën të riun, lirohen djemtë e Azem Hajdarit (FOTO LAJM) Policia ka lënë të lirë dy djemtë e Azem Hajdatit të cilët ishin në kërkim për plagosje. Ato fillimisht janë arrestu
Berisha uron festën e Rinisë me foton e Hajdarit: Azem, ti je gjallë! (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar festën e rinisë me anë të një postimi në Facebook. Në këtë ditë të rëndësishm
Vajza e Azem Hajdarit flet pa dorashka: Ku ndryshon Basha nga Berisha si lider Rudina Hajdari është një ndër deputetet më të reja të Kuvendit të Shqipërisë. Ajo u fut në listën e PD-së nga Basha