999 rezultate për

hajdari

"Rama ka thënë burg 674 herë", Hajdari: Qytetarëve t'u jepej çek, jo pako ushqimore Deputetja e opozitës së re, Rudina Hajdari tha se qeveria ka braktisur qytetarët, ndërsa shumë prej tyre ndodhen në vësh
950 mije lekë rrogë! Djali i Azem Hajdarit merr pozicionin e rëndësishëm në KESH (FOTO LAJM) Djali i Azem Hajdarit është emëruar në detyrën e Specialistit Teknik, pranë Korporatës Elektroenergjitikë Shqiptare (KE
Shkarkimi i zv.drejtorit të KRU ''Prishtina'', për çfarë akuzohet Sot, kryeministri në detyrë, Albin Kurti dhe ministrja në detyrë e Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrë
Miku i ngushtë rrëfen gjendjen e sportistit që pësoi vdekje klinike, Hajdari: Edhe një familjar imi me COVID-19 Ditën e djeshme sportisti i njohur 61 vjeçar, Skënder Kurti pësoi vdekje klinike dhe më pas u rikthye sërish në jetë.
Këto janë masat e reja për furrat, byrektoret, dhe ëmbëltoret në Kosovë Ministrja e Ekonomisë, Tregtisë dhe Financave, Rozeta Hajdari ka bërë të ditur se furrat, burektoret, qebabtoret dhe ëmb
Bizhuteritë e gjata i hapin punë, çfarë incidenti i ndodhi Hajdarit sot në Kuvend? Rudina Hajdari, është një ndër deputetet më të spikatura në Kuvendin e Shqipërisë. Ajo komentohet gjërësisht në medi
Rudina rrëfen dhunën e përjetuar pas vdekjes së të atit: Kisha një nënë shtatzënë... Deputetja Rudina Hajdari, një ditë më parë, në fjalën e mbajtur nga foltorja e Kuvendit, bëri thirrje për ta shpallur e
I shqetësuar për Kushtetutën? Hajdari i përgjigjet Metës: E sfidoj për listat e hapura Deputetja Hajdari ka komentuar tubimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta, për mbrojtjen e Kushtetutës. Ndër të t
E FUNDIT/ Jep dorëheqjen, Rudina Hajdari "braktis" Integrimin Deputetja e PD Rudina Hajdari ka dhënë dorëheqjen si kryetare e Komisionit të Integrimit Evropian. Në krye të këtij k
Hajdari: Nuk mjafton të ulërasim në sheshe, duhet të hapen listat Deputetja Rudina Hajdari ka folur ka ironizuar sot para mediave manifestimin e djeshëm të thirrur nga presidenti Ilir Me
Hajdari flet hapur në Kuvend: Kam qenë viktimë e dhunës Deputetja Rudina Hajdari ka deklaruar sot publikisht se ka qenë viktimë e dhunës. Me tone të larta nga foltorja e Kuvend
A do të dalë Rudina Hajdari në tubimin e Presidentit më 2 mars? A do të dalë në tubimin e 2 Marsit Rudina Hajdari? Rudina Hajdari është shprehur se thirrja e Presidentit Ilir Meta,
Vrasja e Azem Hajdarit, Zylfie Haklaj tregon veprimin e qëllimshëm të Berishës Për herë të parë kundërshtohet versioni që vrasës i Azem Hajdarit është Jaho Mulosmani, i shpallur i tillë prej Sali Ber
Motra e Haklajve tregon çfarë di për vrasjen e Azem Hajdarit: Plumbat e kallashnikovit i morën jetën Aishe Haklaj është një prej motrave të familjes nga Tropoja, e cila ka qënë një nga më të njohurat e viteve ’97-2000.
Takimi me Azem Hajdarit, Zylfia: I tha babës se Shkëlqimin e vrau Sali Berisha Lufta që kishte nisur mes dy fiseve të njohura në Tropojë kishte ekspozuar në konflikt edhe deputetin demokrat Azem Hajd
Kallëzohen në KLP dy anëtarë të SPAK për falsifikim dokumentesh Besnik Cani është paraqitur sot në prokurori ku ka kërkuar që të pezullohet gjykimi ndaj tij deri sa gjykata të shprehet
Hajdari me mëngë të shkurtra në mes të dimrit për të pritur mysafirin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Këtë javë, Parlamentin shqiptar e vizitoi David Sassoli, kryetari i Parlamentit Europian. Pasi takoi figurat kryesore të
"I ke fjalimet si ndërtime pa leje", Rama i kthehet Rudina Hajdarit nga foltorja Kryeministri Rama i ka kthyer përgjigje deputetes së opozitës Rudina Hajdari sapo ka marrë fjalën në Kuvend. Ajo ka b
"Kush e mbështeti Dakon, shpifësi je ti!" Rudina Hajdari akuzon Ramën Në seancën e sotme plenare deputetja e opozitës së re në Kuvend, Rudina Hajdari ka sulmuar kryeministrin Edi Rama lidhur
Korab Lita sulmon Rudina Hajdarin nga foltorja: Ka bërë pazare për Reformën Zgjedhore Deputeti Korab Lita -ka reaguar ditën e sotme në Kuvend në lidhje me refromën zgjedhore. Teksa ka theksuar ligjvënësi