999 rezultate për

hajdari

Rudina Hajdari: Nuk dorëzohem, kërkoj ndryshimin e sistemit zgjedhor Rudina Hajdari ka folur për mediat pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Politik është shprehur se ka PD-ja nuk e pr
Rudina Hajdari thirrje anëtarëve të Këshillit për Reformën: Të arrihet kompromisi Rudina Hajdari ka dhënë këtë herë një mesazh për anëtarët e Këshillit Politik që të punojnë pa ndalur deri ditën e nesër
Hajdari i çon kërkesë ODIHR-it për Reformën Zgjedhore, çfarë pritet të ndodhë nesër Mbledhja e Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore që zgjati për 4 orë ka përfunduar dhe palët nuk kanë një dakordësi s
Rudina Hajdari ngre zërin në Kuvend: Rama si Nikola Gruevski, do ketë të njëjtin fat! Deputetja Rudina Hajdari ka sulmuar ashpër kryeministrin Rama gjatë interpelancës për Teatrin. Nga foltorja e Kuvendi
Kallëzoi Luan Dacin dhe Ardian Hajdarin, Kushtetuesja refuzon kërkesën e Besnik Canit Gjykata Kushtetuese ka refuzuar kërkesën e anëtarit të këshillit të Lartë të Prokurorisë dhe njëherësh ish-prokuror në P
Hajdari me tone të forta: T'i rrimë larg pazareve Deputetja e opozitës së re, Rudina Hajdari ka folur për mediat pas dakordësisë së arritur sot mes palëve në Këshillin Po
Rudina Hajdari tregon kushtin për t’u rikthyer në PD Deputetja dhe anëtarja e Këshillit Politik të reformës, Rudina Hajdari, tha në emisionin ‘HARD TALK’ se nuk përbën asnjë
Hajdari thirrje opozitës: Mos e braktisni tryezën, mos e lini Shqipërinë në dorë të socialistëve Rudina Hajdari gjatë fjalës së saj nga foltorja e kuvendit, u bëri thirrje opozitës të mos e lënë Shqipërinë në dorë të
Bojkotimi i takimit të Reformës Zgjedhore, Hajdari- Bashës: Mbaj të paktën vetëm 1 premtim ndaj Aleancës për Teatrin Përfaqësuesit e opozitës bojkotuan sot takimin për Reformën Zgjedhore pasi lajmëruan 1 ditë më parë protestë si reagim n
Hajdari: Teatri u prish në marrëveshje të plotë, bëjnë ditën sikur zihen e natën bëjnë pazare Deputetja, Rudina Hajdari nëpërmjet një postimi në facebook, thotë se Teatri Kombëtar sot u prish nga klasa politike në
Hajdari ngre tonet kundër Spiropalit: Kërko falje, ofendove artistët! Rudina Hajdari i është kthyer ashpër ministres për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali gjatë seancës plenare kë
Hajdari reagon pas shkarkimit: Jam Rudina e Azemit, nuk bëhem pjesë e pazareve Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar pas vendimit të grupit parlamentar demokrat për ta shkarkur si kryetar dhe për të zg
Rudina Hajdari shkarkohet me sherr, Myslim Murrizi vendoset në krye të demokratëve Rudina Hajdari nuk do të jetë më në krye të grupit demokrat pasi këta të fundit e kanë shkarkuar dhe kanë vendosur në ve
Hajdari nuk mban më: Erdha për të ndryshuar sistemin, këta i shkelin syrin njëri-tjetrit (VIDEO) Deputetja Rudina Hajdari ka dalë e revoltuar nga mbledhja e Këshillit Politik mbi diskutimet për Reformën Zgjedhore.
Hajdari jep deklaratën e fortë: Rama i ka kthyer deputetët në pëllumba Për të folur mbi debatin për Reformën Zgjedhore në studion e lajmeve të Abc News pasditen e kësaj të mërkurë ishte përba
Rudina Hajdari zbulon prapaskenat e mbledhjes së Reformës: Këta i shkelën syrin njëri-tjetrit Pas përfundimit të mbledhjes së Këshullit Politik për Reformën Zgjedhore, përfaqësuesja e opozitës parlamentare Rudina H
Hajdari pas mbledhjes së Këshillit Politik: Jemi në këtë derexhe si pasojë e sistemit Pas mbledhjes online të Këshillit Politik, Rudina Hajdari i ka bërë thirrje palëve që sistemi në të cilin jemi duhet të
Basha mban ceremoni më vete, nderon Azem Hajdarin, Feti Voglin dhe ushtarin e UÇK-së Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha me rastin e ditës së dëshmorëve vendosi kurora me lule në monumentin “Nënë
Shqiptarët në izolim, Rudina Hajdari thyen rregullat e shkon në plazh? (FOTO LAJM) Rudina Hajdari ka shkelur masat kundër COVID-19. Vetë deputetja demokrate Hajdari ka postuar në rrjetin social, Insta
Pasi i tha se "jeton në hënë", Rudina Hajdari sulmon kryeministrin Rama Kryeministri Rama duket se po vendos një paqe mes tij, presidentit Meta dhe Bashës, ndërkohë sot në Kuvend ka kritikuar