999 rezultate për

hajdaraga

Vdekjet dhe vrasjet më të bujshme të politikanëve shqiptarë (FOTO LAJM) Këto ditë u nda nga jeta Luan Hajdaraga, një ish-eksponent i lartë socialist, deri dhe nënkryetar në selinë rozë, por i
Braçe kujton si Hajdaraga e shpëtoi nga atentati në 1994 në Lushnjë Ditën e djeshme u nda nga jeta ish-themeluesi i PS-se Luan Hajdaraga. Hajdaraga, u nda nga jeta në moshën 69-vjeçare
Ndarja nga jeta e ish-ministrit, reagon Rama Disa orë pas ndarjes nga jeta e ish-ministrit Hajdaraga ka reaguar kryeministri Edi Rama. Rama ndër të tjera shkruan
PROFIL/ Kush është ishte politikani i njohur që ndërroi jetë sot Ditën e sotme ka ndërruar jetë Luan Hajdaraga, në moshën 69 vjeçare. Hajdaraga humbi jetën pas një hemoragjie masive
Pësoi hemoragji në tru, qeveria i jep 1.9 milion lekë ish-ministrit Kthimi i ish-ministrit socialist Luan Hajdaraga nga Maqedonia drejt Shqipërisë vetëm pak kohë më parë fatkeqsisht desh
Pësoi hemorragji në tru, mjekët për ish-ministrin: Rrezikon paralizën në krahun e majtë Kthimi i ish-ministrit socialist Luan Hajdaraga nga Maqedonia drejt Shqipërisë fatkeqsisht desh u kthye në një tragjedi
Pësoi ishemi në tru, si është gjendja shëndetësore e Luan Hajdaragës Luan Hajdaraga, ish-ministër i mbrojtjes dhe ish-deputet pësoi hemoragji në tru duke u shtruar me urgjencë në spital.
Sa e sigurt është Shqipëria? Ish-ministri akuzon se tanket janë shitur për skrap Duket se konfliket mes SHBA-ve dhe Koresë së Veriut dhe mundësia e një lufte të tretë botërore ka dhënë efektin kudo në
“Jam nusja e djalit të ish-ministrit”, reagon djali i Luan Hajdaragajt: S’kam lidhje me atë mashtruese Ervin Hajdaraga, psikolog në QSUT është përfshirë në dosjen penale të Amarilda Lekës, 30-vjeçares së dënuar për mashtrim