999 rezultate për

hajati

Kujt t'i djegë le ta mbajë, Ronela Hajatit thumbon publikisht kolegët (FOTO LAJM) Nuk e dimë me kë e ka saktësisht, por Ronela Hajati sapo hodhi një thumb (shumë të vërtetë) në rrjete sociale. Me sig
Këngëtari i huaj i vjedh këngën Ronela Hajatit, artistja e demaskon publikisht (VIDEO) Me anë të një postimi në Instagram, këngëtarja e njohur Ronela Hajati ka zbuluar se një këngëtar i huaj i ka vjedhur një
"I kam fshirë të gjitha", Ronela Hajati dhe Young Zerka janë ndarë me sherr? (FOTO LAJM) Pak muaj më parë Ronela Hajati zbuloi gjatë një interviste se nuk është më në një lidhje me Young Zerkën, pasi deklaroi
Ronela Hajati provokon me fustan nate nga shtrati: Kot s'erdhe (FOTO LAJM) Ronela Hajati nuk resht së provokuari. Këngëtarja ka hedhur së fundmi në “Instagram” një foto mjaft provokuese, ku duket
Ronela Hajati ndalohet nga policia gjatë intervistës në transmetim Live (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati ka qenë e ftuar në emisionin “Syri keq” në Syri TV. Ajo tregoi
Ronela Hajati zbulon videon e 17 viteve më parë: M'u mbushën sytë me lot (VIDEO) Ronela Hajati ka nisur karrierën e saj në një moshë fare të re dhe me siguri të gjithë e kujtoni kohën kur ajo konkurron
"Kam punuar për këtë ditë", Ronela Hajati e pret me urim special ditëlindjen e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Ronela Hajati feston sot 31-vjetorin e saj. Ndryshe nga cdo vit tjetër, ajo k
Bikini të zeza dhe poza provokuese, Ronela Hajati ndez rrjetin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati është një prej emrave shumë të dashur për publikun. Përveçse me zërin dhe suksesi
"Bardh’ e blu", publikohet kënga për 100 vjetorin e Tiranës (VIDEO) Ka disa kohë, që këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, kishte paralajmëruar publikimin e këngës së saj më të re. Kënga e c
"Mezi po pres ta dëgjoni", Ronela Hajati zbulon look-un veror në klipin e fundit (VIDEO) Pak ditë më parë, Ronela Hajati tregoi se shumë shpejt do të sjellë një projekt të ri muzikor për të cilin ishte duke pu
"Njeriu nuk ngopet", Ronela Hajati flet për ndarjen me Zerkën (VIDEO) Ronela Hajati ka folur pas ndarjes me këngëtarin e njohur Young Zerka. E ftuar këtë javë në Prive, këngëtarja shqiptare,
Ronela Hajati e "tepron" me pozat e fundit, super joshëse në bikini (FOTO LAJM) Stili i veçantë i Ronela Hajatit ka bërë gjithmonë diferencën mes vajave të njohura të ekranit shqiptar. Së fundmi, k
Më "e nxehtë" se asnjëherë, fotot e fundit të Ronela Hajatit po bëjnë namin (FOTO LAJM) Stili i veçantë i Ronela Hajatit ka bërë gjithmonë diferencën mes vajave të njohura të ekranit shqiptar. Së fundmi, k
Ronela Hajati konfirmon ndarjen nga Young Zerka Këngëtarja Ronela Hajati tash e disa muaj është komentuar për ndarjen e saj nga Young Zerka. Megjithatë, një konfirmi
Më e sigurt se kurrë, Ronela Hajati konfirmon ndarjen me Zerkën (FOTO LAJM) Ronela Hajati, zgjodhi t'i surprizojë të gjithë duket thënë se është më "e padashuruar se kurrë"! E ftuar mbrëmjen e dje
"Tund byçën gjithë kohës", Ronela Hajati vihet në siklet në mes të emisionit (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në programin "Në Kurthin e Piter
Ronela Hajati "kërcënon" ndjekësit: Do bëj t'ju lerë gruaja me sekonda (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Ronela Hajati është treguar gjithmonë shumë aktive në rrjete sociale dhe njëjtë vazhdon dhe gjatë di
Ronela Hajati kthehet pas në kohë: Kam humbur njerëz, kam fituar miq (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati ka zgjedhur ta urojë Vitin e Ri me anë të një postimi në llogarinë e saj në ‘Instagra
Më në fund! Young Zerka konfirmon lidhjen me Ronela Hajatin: Jemi bashkë Young Zerka ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të punëve të tij me albumin “EP”, i cili shumë shpejt pritet të pub
Samantës nuk i del e keqja nga Zerka e thumbon dhe Ronela Hajatin: Do të jesh si unë Miqësia mes Ronela Hajatit, Joung Zerkës dhe Samanta Karavellës është prishur. Kjo gjë është konfirmuar sot nga kjo e fu