999 rezultate për

haja

Lamir Lapardhaja: Kush ju do më shumë?! Ai që nuk ju vjedh Nga Lamir Lapardhaja Kush e do më shumë Beratin? E DO AI/AJO QË NUK E VJEDH! Ai që ulet sy më sy me qyteta
Kujt t'i djegë le ta mbajë, Ronela Hajatit thumbon publikisht kolegët (FOTO LAJM) Nuk e dimë me kë e ka saktësisht, por Ronela Hajati sapo hodhi një thumb (shumë të vërtetë) në rrjete sociale. Me sig
Cassano: Shtova 14 kg te Reali, haja "Nutella" si "përbindësh" Ish-sulmuesi i Milan dhe Real Madrid, Antonio Cassano, përbën gjithmonë lajm me deklaratat e tij. Këtë herë, në një
Këngëtari i huaj i vjedh këngën Ronela Hajatit, artistja e demaskon publikisht (VIDEO) Me anë të një postimi në Instagram, këngëtarja e njohur Ronela Hajati ka zbuluar se një këngëtar i huaj i ka vjedhur një
"I kam fshirë të gjitha", Ronela Hajati dhe Young Zerka janë ndarë me sherr? (FOTO LAJM) Pak muaj më parë Ronela Hajati zbuloi gjatë një interviste se nuk është më në një lidhje me Young Zerkën, pasi deklaroi
Ronela Hajati provokon me fustan nate nga shtrati: Kot s'erdhe (FOTO LAJM) Ronela Hajati nuk resht së provokuari. Këngëtarja ka hedhur së fundmi në “Instagram” një foto mjaft provokuese, ku duket
Ronela Hajati ndalohet nga policia gjatë intervistës në transmetim Live (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati ka qenë e ftuar në emisionin “Syri keq” në Syri TV. Ajo tregoi
Ronela Hajati zbulon videon e 17 viteve më parë: M'u mbushën sytë me lot (VIDEO) Ronela Hajati ka nisur karrierën e saj në një moshë fare të re dhe me siguri të gjithë e kujtoni kohën kur ajo konkurron
"Kam punuar për këtë ditë", Ronela Hajati e pret me urim special ditëlindjen e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Ronela Hajati feston sot 31-vjetorin e saj. Ndryshe nga cdo vit tjetër, ajo k
Bikini të zeza dhe poza provokuese, Ronela Hajati ndez rrjetin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati është një prej emrave shumë të dashur për publikun. Përveçse me zërin dhe suksesi
Me të ëmën dhe të bijën, Besniku ndan foton e veçantë të 3 brezave (FOTO LAJM) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi po shijojnë javët e para si prindër dhe gëzimi që Emi ka sjellë në jetën e tyre është mja
"Bardh’ e blu", publikohet kënga për 100 vjetorin e Tiranës (VIDEO) Ka disa kohë, që këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, kishte paralajmëruar publikimin e këngës së saj më të re. Kënga e c
"Mezi po pres ta dëgjoni", Ronela Hajati zbulon look-un veror në klipin e fundit (VIDEO) Pak ditë më parë, Ronela Hajati tregoi se shumë shpejt do të sjellë një projekt të ri muzikor për të cilin ishte duke pu
"Njeriu nuk ngopet", Ronela Hajati flet për ndarjen me Zerkën (VIDEO) Ronela Hajati ka folur pas ndarjes me këngëtarin e njohur Young Zerka. E ftuar këtë javë në Prive, këngëtarja shqiptare,
Ronela Hajati e "tepron" me pozat e fundit, super joshëse në bikini (FOTO LAJM) Stili i veçantë i Ronela Hajatit ka bërë gjithmonë diferencën mes vajave të njohura të ekranit shqiptar. Së fundmi, k
Më "e nxehtë" se asnjëherë, fotot e fundit të Ronela Hajatit po bëjnë namin (FOTO LAJM) Stili i veçantë i Ronela Hajatit ka bërë gjithmonë diferencën mes vajave të njohura të ekranit shqiptar. Së fundmi, k
Ronela Hajati konfirmon ndarjen nga Young Zerka Këngëtarja Ronela Hajati tash e disa muaj është komentuar për ndarjen e saj nga Young Zerka. Megjithatë, një konfirmi
Më e sigurt se kurrë, Ronela Hajati konfirmon ndarjen me Zerkën (FOTO LAJM) Ronela Hajati, zgjodhi t'i surprizojë të gjithë duket thënë se është më "e padashuruar se kurrë"! E ftuar mbrëmjen e dje
"Tund byçën gjithë kohës", Ronela Hajati vihet në siklet në mes të emisionit (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në programin "Në Kurthin e Piter
Ministri i del nga fjala Ramës: Plazhet hapen më 1 qershor! Pavarësisht se kryeministri Edi Rama deklaroi se plazhet në Shqipëri do të hapen më 10 qershor për të gjithë, urdhrat ng