999 rezultate për

haines

Çmenduria e ISIS nuk ka fund, i presin kokën pengut britanik (FOTO VIDEO) Çmenduritë dhe tmerri i grupit ISIS nuk po merr fund. Pasi ia prenë kokën dy gazetarëve amerikanë, grupi ISIS ia kanë
Refugjatët jetojnë në kushte mizore, "xhihadistët" në luks (FOTO-LAJM) Një milje larg kampit të varfër të refugjatëve Atmeh, aty ku në marsin e vitit të kaluar u kap punëtori humanitar, brita