Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
999 rezultate për

hahn

Hahn jep një lajm të keq për Ballkanin Perëndimor Komisari evropian për zgjerim, Johannes Hahn, e ka konfirmuar spekulimet se raportet për vendet e Ballkanit Perëndimor n
Reagon partia e Merkel: Opozita shqiptare të braktisi rrugën e nisur Zëdhënësi i grupit parlamentar CDU/CSU në Bundestag për politikat evropiane, Florian Hahn, ka reaguar sërisht për krizën
Partia e Merkelit: Djegia e mandateve ndikim negativ tek negociatat Lënia e mandateve nga opozita ka sjellë reagime të forta edhe nga ndërkombëtarët. Së fundmi ka reaguar edhe partia e
Mogherini dhe Hahn: Kundër dhunës Shefja e Politikës së Jashtme të Bashkimit Evropian Federica Mogerini dhe komisioneri Johannes Hahn kanë reaguar për zhv
Haradinaj ia thotë troç Hahnit: Taksën nuk e heqim Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, është takuar sot me eurokomisonerin Johanes Hahn, në Mynih të Gj
Zaev takohet me Hahn dhe Stoltenberg Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev së bashku me zëvendëskryeministrin e angazhuar për Çështje ekonomike, Koço Angjush
Zbardhet biseda e Hahn me Thaçin Në Forumin Ekonomik Botëror në Davos të Zvicrës ka marrë pjesë Presidenti Hashim Thaçi i cili është takuar me Komisioner
Hahn e mban mister vizitën e tij, nuk flet para mediave Komisioneri i lartë i BE-së, Johanes Hahn, ka arritur në ambientet e Qeverisë së Republikës së Kosovës, ai është takuar
Hahn pas takimit me Haradinajn do të takohet me Edi Ramën Komisioneri evropian për Zgjerimin, Johannes Hahn përveç vizitës së paralajmëruar sot në Kosovë, ka zyrtarizuar edhe një
Zbardhet agjenda e vizitës së Hahn në Kosovë Komisioneri i lartë i BE-së, Johanes Hahn, do të vizitojë sot Kosovën për herë të dytë pas vendimit të Qeverisë së Repub
Haradinaj mesazh Hahnit para ardhjes në Kosovë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur sot për një vizitë të komisionerit për Zgjerim të Bashkimit Evropian,
Hahn nesër vizitë suprizë në Kosovë Komisioneri Evropian për Politika të Fqinjësisë dhe Negociata të Zgjerimit, Johannes Hahn nesër do të jetë në Kosovë me
Edhe Hahn nuk ndalet, kërkon të hiqet taksa ndaj Serbisë Komisioneri evropian për Zgjerim, Johanes Hahn, ka thënë sot se është duke pritur një përgjigje nga Prishtina për kërkes
Partia e Haradinajt godet Mogherinin: Nuk je e paanëshme, largohu Akuzat ndaj Federica Mogherinit dhe Johanes Hahn pas zhvillimeve të fundit po vazhdojnë. Deputeti i AAK-së, Muharrem
Hahn ende e ka mendjen te taksa, nuk kujtohet të ndalë luftën e Serbisë Komisionari evropian për Zgjerim dhe Fqinjësi të Mirë, Johannes Hahn, ka shprehur shqetësimin e tij lidhur me taksën e v
Hahn: Jemi të pafuqishëm për të ekstraduar Gruevskin Eurokomisari për Zgjerim, Johanes Han sot në mëngjes para fillim të Këshillit të ministrave për Punë të Jashtme të BE-së
Hahn kërkon falje, po Haradinaj kërkon falje për korrupsionin? Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, nuk i ka mbetur hatri që Bashkimi Evropian nuk do t’i liberalizojë vizat as
Para se të arratisej, Gruevski ju ka shkruar letër Mogherinit dhe Hahnit (FOTO LAJM) Para se të kërkojë azil politik dhe të arratiset nga Maqedonia, ish-kryeministri Nikolla Gruevski ju ka shkruar letër an
Hahn i ka dhënë edhe një ultimatum Vuçiçit Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç në takimin dyorësh me Komisionerin Johannes Hahn që e pati të hënën në Beograd refuzoi
Thaçi takohet me Hahn Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, priti sot Komisionerin Evropian për Politika të Fqinjësisë dhe Negocia