999 rezultate për

hafiz

Rama gjen "shpëtim" të fjalët e shenjta, kështu e nisi ditën sot Publikimi i “fjalëve të shenjta” në rrjetet sociale, ku citon thënie të mençura nga dijetar islam e të krishterë, por ed
"Kryet nalt": Jeta e Hafiz Ali Krajës (VIDEO) Dokumentari "Kryet nalt" është shfaqur mbrëmë për herë të parë në qytetin e Shkodrës kushtuar jetës së Hafiz Ali Krajës.
Astrit Hafizi: Ëndërroj që Kombëtarja shqiptare te luajë si Kosova Astrit Hafizi ka deklaruar se ëndërron që Kombëtarja shqiptare të luajë një dit si Kosova. Dje kuqezinjtë triumfuan 3
Edvin Murati: Astrit Hafizi do të ishte trajneri i duhur për Kombëtaren "Në krah të majtë nuk ka njeri, pse mos të luaj(qesh)". Kështu e nis Edvin Murati intervistën e tij nga Andorra për "Sup
Panucci refuzon të flasë për SuperSport, Ilda Bejleri: Trajner arrogant Christian Panucci ka refuzuar të flasë për “Supersport” pas ndeshjes. Kjo ka sjellë menjëherë reagimin e gazetarëve dhe
Hafizi: Për këtë arsye më pëlqeu skema e Panuccit Ish-trajneri i Kombëtares, Astrit Hafizi, në studion e Supersport pas miqësores me Jordaninë, bëri një analizë për këtë
Nuk duan të shohin babain, fëmijët e Fildes Hafizit nuk dalin në gjykatë Fëmijet e Fildes Hafizit nuk kanë dalë për të dëshmuar duke shmangur kështu përballjen me babanë e tyre. Teksa çështj
Vrau gjyqtaren mes Tiranës, merret vendimi i rëndësishëm për Fadil Kasemin Fadil Kasemit, babait të dy fëmijëve që vrau gjyqtaren në Tiranë i është hequr kujdestaria e fëmijëve. Gjykata e Tir
Vrau gruan, Fadil Kasemi nuk i shpëton dot dënimit të përjetshëm Akoma nuk është harruar tronditja që shkaktoi vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti. Fadil Kasemi, p
Vrau gruan me dy plumba në mes të Tiranës, merret vendimi për Fadil Kasemin Akoma nuk është harruar tronditja që shkaktoi vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti. Fadil Kasemi, p
Frika se mos lirohet vrasësi i vajzës nga burgu, humb jetën babai i Fildes Hafizit Akoma nuk është harruar tronditja që shkaktoi vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti. Fadil Kasemi, p
E shkroi pak para se të vdiste, zbulohet letra e babit të Fildes Hafizit Akoma nuk është harruar tronditja që shkaktoi vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti Fadil Kasemi. Ama
Panucci u largua nga konferenca live, Hafizi: Më mirë të mos kthehet më Ish-trajneri i kombëtares Astrit Hafizi, ka komentuar largimin e trajnerit Panucci nga konferenca live, duke e quajtur j
Hafizi: Panucci ka prishur mënyrën e lojës tek Shqipëria Ish-trajneri i Kombëtares, Astrit Hafizi, ka komentuar performancën e sotme të Shqipërisë, ku përgëzoi Kosovën, por nga
Mimoza Hafizi flet për hakmarrje: Ben Blushi ka përdorur fjalor fyes Mimoza Hafizi, bashkëthemeluese e LIBRA ka qenë e ftuar në News 24 ku dhe ka folur në lidhje me konfliktin që ka patur m
Mimoza Hafizi përjashtohet përfundimisht nga LIBRA Mimoza Hafizi është përjashtuar përfundimisht nga partia Libra. Vendimi u mor në mbledhjen e Komisionit të Etikës.
Vrau gjyqtaren mes Tiranës, Kasemi rrezikon burg përjetë Fadil Kasemi i akuzuar për vrasjen e gjyqtares Fildez Hafizi, nuk do të përfitojë gjykim të shkurtuar. Në seancën e p
Mimoza Hafizit s'i del inati me Blushin: Intrigant e ngatërrestar Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi u ndanë si mos më keq. Nga dy kolegë shumë të mirë të cilët braktisën PS-së për të krijuar
U vra mizorisht nga ish-bashkëshorti, çfarë ndodh me emrin e gjyqtares Fildes Hafizi Akoma nuk është harruar tronditja që shkaktoi vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti. Fadil Kasemi, p
Vrau gjyqtaren mes Tiranës, burg për jetë për Fadil Kasemin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka përfunduar hetimet për Fadil Kasemin, ish-bashkëshortin e gjyqtares Fildise Hafizi.