999 rezultate për

hadid

Gigi Hadid pozon për herë të parë me të bijën (FOTO LAJM) Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë në muajin Shtator, por çifti janë treguar shumë diskret duke m
Një nuse si Dua Lipa, këngëtarja uron publikisht vjehrrin përt ditëlindje (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Dua Lipa po shijon prej kohësh lidhjen e saj të dashurisë me vëllain e motrave Hadid, Anwar-in.
Bella Hadid voton në zgjedhje, kë mbështet supermodelja (FOTO LAJM) Yolanda Hadid bashkë me vajzën e saj Bella Hadid ka votuar për herë të parë në zgjedhjet presidenciale në Amerikë. Yl
Me vogëlushen në krahë, Gigi Hadid dhe Zayn Malik ndajnë foton e parë familjare (FOTO LAJM) Gigi Hadid ka ndarë më në fund një fotografi të vajzës së sapolindur të saj dhe të dashurit Zayn Malik. Çifti, i cili mi
Një muaj pas lindjes së vajzës, Gigi Hadid shfaqet me linjat perfekte (FOTO LAJM) Gigi Hadid u bë nënë për herë të parë në fund të Shtatorit. Lajmin e bëri me dije vetë modelja dhe partneri i saj Zayn M
Festoi 24 vjetorin, Bella Hadid zbulon dhuratën nga kunata Dua Lipa (FOTO LAJM) Më 9 tetor super modelja Bella Hadid festoi ditëlindjen e saj të 24 dhe në rrjetet sociale vërshuan mesazhet e urimit.
Mahnitëse, brenda shtëpisë së Gigi Hadid (FOTO LAJM) Pritja e ëmbël nuk e ka penguar modelen e njohur, Gigi Hadid, të merret me rimodelimin e shtëpisë së saj në New York gja
Kunata si Dua Lipa dhe Bella Hadid, urimi special i këngëtares për modelen (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe Bella Hadid feston ditëlindjen e saj dhe në rrjete sociale kanë vërshuar mesazhet e urimit. Instagr
U zgjodh vajza më e bukur në botë, por të gjithë janë kundër saj (FOTO LAJM) Bella Hadid u shpall vajza më e bukur në botë duke lënë pas një numër të madh vajzash shumë të bukura, si: Beyonce, Ambe
Jo në spital, Gigi Hadid lindi vajzën në këtë vend të veçantë (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë me një vogëlushe. Dyshja tregoi në rrjet
Gigi Hadid bëhet nënë për herë të parë? Babi i modeles zbulon të vërtetën (FOTO LAJM) Babai i Gigi Hadid i ka alarmuar fansat e modeles pasi publikoi një poezi për nipin ose mbesën e tij, ku i shprehte mirë
U shpall modelja më e bukur në botë, kjo është fotoja më provokuese e Bella Hadid Modelja Bella Hadid të cilën pak kohë më parë shkenca e shpalli edhe si më të bukurën në botë, duket se po e vazhdon pun
Para 32 milion ndjekësve, Bella Hadid falenderon stilisten shqiptare për veshjen (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Bella Hadid u shfaq në ‘MTV Video Music Aëards 2020’ me një veshje të stiluar nga Carlos Nazario dhe t
Një mrekulli, Gigi Hadid publikon fotot e para me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Ajo është një ndër modelet më të dëgjuara dhe të paguara dhe rrjedhimisht lajmi për shtatzaninë e saj bëri zhurmë në të
Me flokë të shkurtër e të zinj, nuk do ta njihnit Gigi Hadid pas ndryshimit drastik (FOTO LAJM) Gigi Hadid është padyshim një nga modelet më të bukura në botë dhe për këtë biem të gjithë dakord. Modelja ka vendosu
Mahnitëse, brenda shtëpisë së Gigi Hadid (FOTO LAJM) Ndonëse është në pritje të ëmbël, ky fakt nuk e ka penguar modelen e njohur, Gigi Hadid, të merret me rimodelimin e shtë
Më në fund, Gigi Hadid del publikisht me barkun e rrumbullakosur (VIDEO) “Ja ku është barku im”. Ishte kjo fjalia që entuziazmoi të gjithë fansat e Gigi Hadid, pasi më në fund modelja tregoi
Me bikini në mes të natyrës, fotot e modeles së famshme po bëjnë namin (FOTO LAJM) Fotot e fundit të modeles Bella Hadid kanë ndezur rrjetin dhe kanë bërë që fansat të lënë komente nga më të ndryshmet.
Gigi Hadid zbulon si arriti ta fshehë deri në muajin e 6-të shtatzëninë (FOTO LAJM) Supermodelja, 25 vjeç, e cila është në pritje të fëmijës së parë me ish-yllin e “One Direction”, Zayn Malik, 27 vjeç, zb
Duket kaq e thjeshtë, veshja e Bella Hadid kushton sa qimet e kokës (FOTO LAJM) Pulovër e bardhë veshur si fustan, çizme me print gjarpri dhe një çantë e zezë. Ngjan e thjeshtë apo jo kjo veshje e Bel